You are here
Genialne: Mac Book twierdzi, że Surface jest lepszy Na luzie News 

Genialne: Mac Book twierdzi, że Surface jest lepszy

Nie pamiętam, kiedy się tak uśmiałem. Microsoft w najnowszym spocie promującym komputer z serii Surface, troluje Apple w naprawdę zabawny sposób. Do stworzenia reklamy wykorzystano nietypowego Australijczyka.

Surface
fot. Microsoft

Reklamy bywają nudne, rzadko interesujące, ale bez problemu możemy podzielić się na smutne i wesołe, a nawet zabawne. W tym przypadku mamy do czynienia z ostatnią z opcji. W spocie stworzonym na potrzebny promocji komputerów Surface wystąpił bowiem sam Mac Book, który twierdzi, że sprzęt od Microsoftu jest zwyczajnie lepszy.

Mac Book promuje Surface’a

Microsoft zaangażował do reklamy Australijczyka — Mackenzie’go Booka (Mac Booka), który wygłasza ochoczo, że Suface jest lepszy od MacBooka. Zabawna gra słów potrafi zwrócić uwagę konsumentów pozornie niezainteresowanych spotem. Nieczęsto mamy do czynienia z tak zabawnymi formami.

https://www.youtube.com/watch?v=jSS5SKs4UA0

Mac Book w krótkim materiale wideo tłumaczy, że Suface pracuje na baterii dłużej od komputerów MacBook, jest od niego szybszy i co najważniejsze — ma dotykowy ekran. Tłumaczenie żadne, puste slogany, niepoparte badaniami, ale trafiające do osób zapoznających się z reklamą. Nie przedłużając, obejrzyjcie ją koniecznie.

Komputery Apple oraz Microsoftu znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Neowin

Related posts

Leave a Comment