You are here
Galaxy Note 10 bez złącza słuchawkowego jack 3,5 mm artykuły News 

Galaxy Note 10 bez złącza słuchawkowego jack 3,5 mm

Choć mówiło się o tym od jakiegoś czasu, teraz brak obecności złącza audio jack 3,5 mm w Galaxy Note 10 możemy wziąć za pewnik. Właśnie poznaliśmy wygląd przejściówki, która najprawdopodobniej będzie stanowiła jeden z elementów zestawu sprzedażowego „notatnika” Samsunga.

Galaxy Note 10
fot. Sammobile

Serwis Sammobile opublikował grafikę będącą przedmiotem wycieku, na której widzimy, a jakże przejściówkę ze złącza audio jack 3,5 mm na USB-C. Akcesorium to zostało opracowane dla Samsunga Galaxy Note 10, którego premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Oznacza to potwierdzenie wcześniejszych doniesień związanych z brakiem dedykowanego gniazda słuchawkowego w nadchodzącym smartfonie Koreańczyków.

Galaxy Note 10 z przejściówką zamiast gniazda audio

Czy tego chcemy, czy nie, koniec końców gniazdo audio jack 3,5 mm jest coraz rzadziej stosowanym w smartfonach elementem. Całkiem prawdopodobnym scenariuszem jest to, że moduł ten niebawem na stałe zniknie z konstrukcji urządzeń mobilnych. To normalny proces ewolucyjny, z którym niewiele możemy zrobić. Pozostaje nam go zaakceptować.

Zabawne jest jednak to, że Samsung, który stosował gniazda jack 3,5 mm, wytykał konkurencji jego brak. Co w tym zabawnego? Otóż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Galaxy Note 10 nie otrzyma wspomnianego złącza. Jednym sposobem na przewodowe połączenie ze standardowymi słuchawkami wykorzystującymi wspomniany kabel, będzie przejściówka. Tak się składa, że udało nam się właśnie poznać jej wygląd.

Przystawka wygląda… dość standardowo i próżno szukać tutaj artyzmu. Niemniej, stonowana stylistyka może się podobać. Ba, czuję że idealnie pasuje do smartfona z biznesowym charakterem. Jeśli zawierzyć przeciekom, akcesorium może stanowić część zestawu sprzedażowego Galaxy Note 10. Nie znamy niestety regularnych cen przejściówki.

Jeśli szukacie akcesoriów takich jak słuchawki, kable czy przejściówki, koniecznie sprawdźcie TEN adres.

Źródło: Sammobile

Related posts

Leave a Comment