Gigabyte to nie tylko podzespoły komputerowe – firma prezentuje niedrogi 6-calowy phablet

Tak, to nie pomyłka. Producent znany z  części komputerowych w dalszym ciągu stara się zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Z pewnością wprowadzenie do sprzedaży modelu Gsmart Saga S3 może mu w tym pomoc. Próżno szukać u konkurencji podobnych produktów w tak niskiej cenie.

GSmart SagaS3Black2

Przyzwyczailiśmy już czytelników, że koszt zakupu urządzenia podawany jest na sam koniec wpisu. Tym razem postąpimy inaczej i zdradzimy wam, że sugerowana cena phabletu wynosi jedynie 899 zł. Jest to kwota akceptowalna nawet w przypadku niższej-średniej lub nawet budżetowej półki. Jakim cudem w takim przedziale pojawił się phablet? Na czym oszczędził producent?

Z pewnością nie na konfiguracji, gdyż specyfikacja zdaje się być adekwatna do półki cenowej. We wspomnianym smartfonie zastosowano czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3Ghz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 8Mpix aparat z sensorem BSI oraz 2Mpix kamerkę, czyli jednym słowem standard.

Czy w takim razie nowa słuchawka od Gigabyte wyróżnia się jedynie ceną. Skądże znowu. To czego nie znajdziemy u konkurencji to świetny 6-calowy ekran IPS z systemem OGS (One Glass Solution), poprawiającym kolor czarny.

Minusem może być zastosowanie dość leciwej wersji Androida, czyli JellyBean 4.2, która to może w pewnym stopniu ograniczać możliwości urządzenia. Nie zważając na tę małą niedogodność z czystym sumieniem możemy polecić Gigabyte GSmart Saga S3. Za stosunkowo małe pieniądze dostaniemy całkiem dobry phablet renomowanego producenta.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...