Gigabyte to nie tylko podzespoły komputerowe – firma prezentuje niedrogi 6-calowy phablet

Tak, to nie pomyłka. Producent znany z  części komputerowych w dalszym ciągu stara się zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Z pewnością wprowadzenie do sprzedaży modelu Gsmart Saga S3 może mu w tym pomoc. Próżno szukać u konkurencji podobnych produktów w tak niskiej cenie.

GSmart SagaS3Black2

Przyzwyczailiśmy już czytelników, że koszt zakupu urządzenia podawany jest na sam koniec wpisu. Tym razem postąpimy inaczej i zdradzimy wam, że sugerowana cena phabletu wynosi jedynie 899 zł. Jest to kwota akceptowalna nawet w przypadku niższej-średniej lub nawet budżetowej półki. Jakim cudem w takim przedziale pojawił się phablet? Na czym oszczędził producent?

Z pewnością nie na konfiguracji, gdyż specyfikacja zdaje się być adekwatna do półki cenowej. We wspomnianym smartfonie zastosowano czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3Ghz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 8Mpix aparat z sensorem BSI oraz 2Mpix kamerkę, czyli jednym słowem standard.

Czy w takim razie nowa słuchawka od Gigabyte wyróżnia się jedynie ceną. Skądże znowu. To czego nie znajdziemy u konkurencji to świetny 6-calowy ekran IPS z systemem OGS (One Glass Solution), poprawiającym kolor czarny.

Minusem może być zastosowanie dość leciwej wersji Androida, czyli JellyBean 4.2, która to może w pewnym stopniu ograniczać możliwości urządzenia. Nie zważając na tę małą niedogodność z czystym sumieniem możemy polecić Gigabyte GSmart Saga S3. Za stosunkowo małe pieniądze dostaniemy całkiem dobry phablet renomowanego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...