Motorolo750x300

Moto 360 – Motorola zdradza cenę swojego smartwatch’a

Biżuteria w postaci zegarków nie należy do najtańszych. Ich „inteligentne” odpowiedniki są naturalnie dużo tańsze, lecz ponad 1000zł dla przeciętnego Kowalskiego to i tak wysoka kwota. Motorola wyszła naprzeciw osobom z mniej zasobnym portfelem i ogłasza oficjalną cenę swojego zegarka. Moto 360 będzie znacznie tańsze od produktów konkurencji.

Motorolo750x300

Obecne na rynku smartwatch’e pracują pod kontrolą różnych systemów takich jak Tizen, zmodyfikowany Android bądź innej autorskiej platformy. Sytuacja jednak zmieni się wraz z oficjalną premierą Android Wear, czyli systemu przeznaczonego dla urządzeń ubieranych. Pierwszym sprzętem pracującym pod jego kontrolą będzie Moto 360 – inteligentny zegarek od Motoroli.

Co ciekawe, smartfon ten będzie wyróżniać się nie tylko platformą systemową. Równie zaskakująca jest cena, która została ustalona na kwotę 249 dolarów.

http://www.youtube.com/watch?v=dnerqDWwVgg

Podsumowując za niespełna 800zł dostaniemy najnowszy system, świetny niespotykany design oraz innowacyjne urządzenie. Czy watro? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam. 

Źródło: AndroidCentral, GSMArena

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...