harm 750x300 1

Głośnik z luksusem w tle

Wprawdzie wakacje dobiegają końca, to wyjazdy służbowe czy chociażby te weekendowe, cały czas przed nami. Co zrobić, gdy potrzebujemy przenośnego głośnika, a nie chcemy być uwiązani kablem? Wtedy warto przyjrzeć się produktowi Harman Kardon, czyli Esquire 2.

 
harm 750x300 1
Pierwszym na co zwrócimy uwagę będzie wygląd głośnika. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że urządzenia mobilne prezentują się coraz lepiej, ale w tym wypadku, projektanci przeszli samych siebie. Aluminiowa konstrukcja ze skórzanym wykończeniem stwarza wrażenie luksusu. Desing Esquire 2, a raczej jego kolorystykę, dostosowano wprawdzie pod użytkowników iPhonów (czarny, srebrny oraz złoty), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystali z niego wszyscy.
Do sprzętu mogą podłączyć się na raz aż trzy smartfony. Każdy z użytkowników może wtedy sam wybierać muzykę, którą chciałby usłyszeć. Dodatkowo, Esquire 2 może służyć również jako przenośna ładowarka, do której za pomocą złącza USB podpinamy urządzenie. Umieszczony wewnątrz akumulator o pojemności 3200 mAh ma zapewnić do ośmiu godzin nieprzerwanej pracy. Głośnik sprawdzać ma się również jako zestaw głośnomówiący.
 
harm 750x300 2
Wbudowane cztery głośniki oraz technologia tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic mają zapewnić komfort rozmowy nawet w niesprzyjających warunkach. Esquire 2 łączy się za pomocą Bluetooth 4.1, a pełne naładowanie baterii ma zająć od 3,5 do 5,5 godziny. Moc urządzenia to 2×8 W, a pasmo przenoszenia 75Hz ~20kHz. Główną zaletą sprzętu jest jego niewielki wymiar. Dzięki temu podróżowanie z Esquire nie powinno nastręczać problemów. Produkt Harman Kardon ma niecałe 20 centymetrów długości, 13 wysokości oraz 3,4 grubości, a waży przy tym 599 gram.
Ile będzie kosztował taki przenośny głośnik? Cóż, niemało. Za przyjemność posiadania Esquire 2 przyjdzie nam zapłacić 999 zł.
Źródło: Harman Kordon
Fot: jw.
 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...