harm 750x300 1

Głośnik z luksusem w tle

Wprawdzie wakacje dobiegają końca, to wyjazdy służbowe czy chociażby te weekendowe, cały czas przed nami. Co zrobić, gdy potrzebujemy przenośnego głośnika, a nie chcemy być uwiązani kablem? Wtedy warto przyjrzeć się produktowi Harman Kardon, czyli Esquire 2.

 
harm 750x300 1
Pierwszym na co zwrócimy uwagę będzie wygląd głośnika. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że urządzenia mobilne prezentują się coraz lepiej, ale w tym wypadku, projektanci przeszli samych siebie. Aluminiowa konstrukcja ze skórzanym wykończeniem stwarza wrażenie luksusu. Desing Esquire 2, a raczej jego kolorystykę, dostosowano wprawdzie pod użytkowników iPhonów (czarny, srebrny oraz złoty), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystali z niego wszyscy.
Do sprzętu mogą podłączyć się na raz aż trzy smartfony. Każdy z użytkowników może wtedy sam wybierać muzykę, którą chciałby usłyszeć. Dodatkowo, Esquire 2 może służyć również jako przenośna ładowarka, do której za pomocą złącza USB podpinamy urządzenie. Umieszczony wewnątrz akumulator o pojemności 3200 mAh ma zapewnić do ośmiu godzin nieprzerwanej pracy. Głośnik sprawdzać ma się również jako zestaw głośnomówiący.
 
harm 750x300 2
Wbudowane cztery głośniki oraz technologia tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic mają zapewnić komfort rozmowy nawet w niesprzyjających warunkach. Esquire 2 łączy się za pomocą Bluetooth 4.1, a pełne naładowanie baterii ma zająć od 3,5 do 5,5 godziny. Moc urządzenia to 2×8 W, a pasmo przenoszenia 75Hz ~20kHz. Główną zaletą sprzętu jest jego niewielki wymiar. Dzięki temu podróżowanie z Esquire nie powinno nastręczać problemów. Produkt Harman Kardon ma niecałe 20 centymetrów długości, 13 wysokości oraz 3,4 grubości, a waży przy tym 599 gram.
Ile będzie kosztował taki przenośny głośnik? Cóż, niemało. Za przyjemność posiadania Esquire 2 przyjdzie nam zapłacić 999 zł.
Źródło: Harman Kordon
Fot: jw.
 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...