Dying light d slide

Zombie apokalipsa dla każdego – Techland udostępnia demo Dying Light

Techland postanowił udostępnić wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z najnowszą produkcją wrocławskiego studia, darmowe demo „Dying Light”. Rozgrywka liczyć ma około 3 godzin, a demo przeznaczone jest dla użytkowników wszystkich trzech platform, na których ukazała się pełna wersja gry.

Dying light d slide

Twórcy zaoferowali graczom możliwość zwiedzenia pierwszego obszaru slamsów, rozegrania wątku głównego oraz licznych zadań pobocznych, wyzwań i losowo generowanych potyczek. Oczywiście znajdziemy tutaj także wszystkie podstawowe mechaniki rozgrywki, których uświadczyć możemy w „podstawce”, począwszy od „Parkour”, unikalnego systemu – „Natural Movement”, cyklu dnia i nocy, craftingu, na brutalnej kreatywności kończąc. Miło, że w demie zagrać będziemy mogli również w co-opie do 4 graczy.

Wszystkie zainteresowane demem osoby mogą je pobrać od wczoraj, odwiedzając: „PlayStation Store”, „Xbox One Store” lub „Steam”.

Z okazji udostepnienia dema dla szerszej grupy fanów kilka słów powiedział Producent Tymon Smektała:

Zainteresowanie „Dying Light” ponad pół roku po premierze jest nadal bardzo wysokie, zastanawialiśmy się co możemy jeszcze zrobić, aby pomóc graczom w podjęciu decyzji, jaką grę kupić […] Wtedy pomyśleliśmy: wersje demo były standardem w poprzedniej generacji gier, jednak nagle stały się czymś niezwykle rzadkim. Dlatego podjęliśmy decyzję, aby wykorzystać część naszych zasobów i opublikować demo, teraz każdy może zagrać w „Dying Light”.

Warto również nadmienić, że wrocławski zespół już szykuje obszerną dodatkową zawartość DLC, wprowadzającą do rozgrywki znaczną ilość nowości, o których więcej przeczytacie tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=8B_ldti4QGI

Miło widzieć, że „Techland” przypomniał reszcie branży o dość popularnym jeszcze kilka lat temu narzędziu do promocji swoich projektów. Same screeny, arty czy gameplaye nie oddadzą tego, co poczuć może gracz na własnej skórze.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...