JBL DK 750x300 1

Głośniki od JBL. Co wybrać?

Jak co roku, mężczyźni przed Dniem Kobiet stają przed trudnym wyborem. Kupić kwiatek czy inny kwiatek. A może w tym roku spróbować czegoś innego i obdarować bliskie sercu kobiety czymś niekonwencjonalnym. Z pomocą przychodzi JBL.

JBL DK 750x300 1
Trudno znaleźć kogokolwiek, kto nie lubi żadnej muzyki. Dzień Kobiet może więc być dobrym pretekstem, by pokazać, że pasję i uwielbienie do dźwięków można pielęgnować i nie wydawać przy tym dużych pieniędzy. W portfolio JBL znalazło się kilka produktów, które dobrze równoważą cenę i jakość.

Dobrym przykładem prezentu może być przenośny głośnik JBL Flip 3. Sprzęt strumieniuje dźwięk przez Bluetooth, a akumulator o pojemności 3000 mAh zapewni do dziesięciu godzin odtwarzania muzyki bez konieczności ładowania urządzenia. Głośnik ma także funkcję, która tłumi zakłócenia oraz echo, a tym samym sprawia, że Flip 3 nadaje się także jako zestaw głośnomówiący. Sprawdzi się nie tylko w domowych warunkach, ale także w pracy, gdzie można go połączyć bezprzewodowo z innymi sprzętami JBL. Flip 3 dostępny jest w ośmiu wariantach kolorystycznych, a jego konstrukcja sprawia, że jest odporny na zachlapania. JBL Flip 3 kupimy już od 539 złotych.

JBL DK 750x300 2
Flip 3 przyciągał uwagę swoim niebanalnym wyglądem, ale daleko mu do niemal kopertowego Esquire Mini od Harman Kardon. Głośnik przypomina torebkę, którą potocznie nazywa się właśnie „kopertówką”. Opływowa konstrukcja dostała nawet nagrodę EISA, co tylko potwierdza wyjątkowość sprzętu. Prawdziwa skóra, szczotkowane aluminium i do tego warstwa ceramiki sprawiają, że od Esquire Mini trudno oderwać wzrok. Głośnik idealnie komponuje z nowoczesną stylistyką sprzętów domowych czy smartfonów. Wyposażony w akumulator o pojemności 2000 mAh zapewnia do 8 godzin odtwarzania muzyki, którą strumieniować można oczywiście za pomocą Bluetooth. Dwa wbudowane mikrofony i system konferencyjny sprawia, że Esquire Mini nadaje się nie tylko do puszczania muzyki, ale także sprawdza się w roli zestawu głośnomówiącego. Za produkt Harman Kardon przyjdzie nam zapłacić 699 złotych.

JBL DK 750x300 3
Odrobinę droższym sprzętem będzie już JBL Pulse 2, które wygląda wyjątkowo kolorowo. Ciekawy efekt wizualizacji świetlnej uzyskano dzięki podświetleniu LED, które możemy indywidualnie dopasowywać do swoich preferencji. Sensor JBL Prime pozwala także zsynchronizować nasz głośnik z barwą otoczenia, gdzie aktualnie postawiliśmy sprzęt. Wystarczy, że odpowiednio skierujemy sensor, a Pulse 2 sam dostosuje barwę tak, by ta współgrała z kolorami pokoju. Przygotowano także szereg predefiniowanych ustawień, które uruchamia się z poziomu specjalnej aplikacji. Bardzo ciekawy dodatek. Dzięki niemu na pewno ożywimy atmosferę, a jednym z nich jest nawet… serduszko. Niby to tylko gadżet, ale wyjątkowo sprawnie przygotowany.

JBL DK 750x300 4
Oczywiście podświetlenie stanowi tylko urozmaicenie, a siła JBL Pulse 2 tkwi w jego możliwościach. Głośnik Bluetooth wyposażony jest w wyjątkowo pojemny akumulator (6000 mAh), a ten zapewnić ma do 10 godziny pracy urządzenia. Do JBL Pulse 2 można podłączyć jednocześnie trzy sprzęty, a z nich naprzemiennie puszczać muzykę. Oczywiście, głośnik służyć może także jako zestaw głośnomówiący. Ciekawe jest to, że Pulse 2 jest odporny nie tylko na zachlapania, ale także na deszcz, a funkcja JBL Connect pozwala na połączenie sprzętu z innymi urządzeniami producenta. Głośnik dostaniemy w cenie 849 złotych.

Jak widać, jest w czym wybierać. Ci, którzy szukają niebanalnego prezentu mogą więc z czystym sumieniem wybrać jeden z produktów JBL. Z pewnością nie będą zawiedzeni.

Źródło: JBL
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku. 

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...