Gmail 750x300

Obsługa Gmail na Androidzie będzie wygodniejsza – znacznie

Proces aktualizacji ruszył i potrwa przez kolejnych kilka tygodni. Po wszystkim użytkowanie poczty Gmail na urządzeniach mobilnych będzie prawdziwą przyjemnością. Wszystko za sprawa drobnych zmian…
Gmail 750x300

Gmail to obecnie najpopularniejsza poczta email. Poza odsłoną webową oraz zewnętrznymi klientami, do jej obsługi możemy wykorzystywać dedykowane aplikacje, np. tą dla Androida, która swoją drogą jest po prostu genialna. Genialna nie oznacza idealna. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze sporo. Czego? Choćby skalowania i ogólnego przystosowania do obsługi na mniejszych ekranach.

Google wie – Google nadrabia

Gigant pokroju koncernu z Mountain View zadaje sobie sprawę niedoskonałości swoich usług. Nie lekceważy problemów, stara się je naprawiać i tak właśnie stało się z pocztą Gmail. Wielki G zapowiedział własnie wprowadzenie udoskonalenia w arkuszach CSS, które pozwolą na idealne skalowanie wiadomości i nie mam tu na myśli jedynie apletów i grafik, ale także tekstu. Ten będzie od teraz czytelniejszy, co jest przydatne szczególnie w przypadku chęci kliknięcia w link.

Kiedy update dojdzie do Ciebie? Możliwe, że już dotarł, ale najprawdopodobniej będziesz musiał poczekać kilka lub kilkanaście dni.

Źródło: Gmail Blog

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...