Godfire: Rise of Prometheus na GDC – nowy zwiastun zaprezentowany

Na odbywającej się w San Francisco konferencji GDC (Game Developers Conference) studio Vivid Games zaprezentowało nowy zwiastun Godfire: Rise of Prometheus – produkcji okrzykniętej mianem polskiego God of War.

Vivid Games ruszyło na podbój świata i na trwającej jeszcze konferencji GDC rozpoczęło kampanię swojej najnowszej marki, którą jest Godfire: Rise of Prometheus. Produkcja polskiego studia, które przy tworzeniu tytułu współpracowała z zespołem graficznym Platige Image, to mobilna gra akcji. W San Francisco twórcy zaprezentowali nowy materiał filmowy, na którym możemy podziwiać jak wygląda walka w tym ciekawie zapowiadającym się tytule.

Z zapowiedzią możecie się zapoznać poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=Npy1q1DLkx4

– „Rozpoczęcie kampanii promocyjnej oznacza, że dużymi krokami zbliżamy się do premiery. Obecnie wszystko wskazuje na to, iż odbędzie się to w II kwartale tego roku” – mówi Remigiusz Kościelny, Prezes Vivid Games – „Jakość produkcji ma dla nas priorytetowe znaczenie.” – dodaje.

Kilka słów o produkcji zdecydował się również powiedzieć Jan Chichłowski, Brand Manager Vivid Games:

– „Godfire spotyka się ze świetnym przyjęciem wszystkich partnerów biznesowych oraz prasy. Jestem przekonany, iż w dniu premiery będzie to najlepsza mobilna gra akcji.”.

“Real Boxing” – poprzednia gra studia Vivid Games cieszyła się sporym uznaniem… Na to czy podobny los spotka najnowsze dzieło polskich twórców musimy poczekać do premiery Godfire: Rise of Prometheus.

Więcej o grze dowiecie sie z oficjalnej strony oraz fanpage’a produkcji.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...