M-Life750x300

„Prawdziwie” uniwersalna ładowarka od M-LIFE

Wraz z ustandaryzowaniem złącz ładujących smartfony, problem z brakiem jednego uniwersalnego źródła zasilania powoli zanika. Niestety, nie został do końca usunięty, gdyż producenci dalej potrafią stosować wtyczki inne niż MicroUSB. Czy to oznacza konieczność korzystania z oddzielnej ładowarki do każdego urządzenia? Nie zupełnie…

M-Life750x300

Za sprawą uniwersalnego zestawu ładującego M-LIFE ML0606, ograniczymy ilość potrzebnych nam akcesoriów do minimum. Co takiego znajdziemy w zestawie?

Naturalnie ładowarkę, a tak właściwie dwie. Pierwsza z nich pozwala na zasilanie sieciowe i cechuje się mocą 1000 mA, za druga posłuży nam w aucie (2100mA). Opcja numer dwa posiada jeszcze jedną zaletę: dwa wejścia USB, dzięki czemu, podczas podróży samochodem, możemy ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Ostatnim, lecz bardzo istotnym elementem zestawu jest specjalny kabel USB 3 w 1 (miniUSB, microUSB, Apple 30-pin). Producent pomyślał o tym, aby oddać użytkownikowi możliwość ładowania smarfona ze standardowym wejściem, urządzeń Apple, a nawet aparatów fotograficznych.

Niewątpliwą zaletą modelu ML0606 jest jego cena. Za opisane wyżej udogodnienia przyjdzie nam zapłacić, zaledwie 39zł.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...