„Prawdziwie” uniwersalna ładowarka od M-LIFE

Wraz z ustandaryzowaniem złącz ładujących smartfony, problem z brakiem jednego uniwersalnego źródła zasilania powoli zanika. Niestety, nie został do końca usunięty, gdyż producenci dalej potrafią stosować wtyczki inne niż MicroUSB. Czy to oznacza konieczność korzystania z oddzielnej ładowarki do każdego urządzenia? Nie zupełnie…

M-Life750x300

Za sprawą uniwersalnego zestawu ładującego M-LIFE ML0606, ograniczymy ilość potrzebnych nam akcesoriów do minimum. Co takiego znajdziemy w zestawie?

Naturalnie ładowarkę, a tak właściwie dwie. Pierwsza z nich pozwala na zasilanie sieciowe i cechuje się mocą 1000 mA, za druga posłuży nam w aucie (2100mA). Opcja numer dwa posiada jeszcze jedną zaletę: dwa wejścia USB, dzięki czemu, podczas podróży samochodem, możemy ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Ostatnim, lecz bardzo istotnym elementem zestawu jest specjalny kabel USB 3 w 1 (miniUSB, microUSB, Apple 30-pin). Producent pomyślał o tym, aby oddać użytkownikowi możliwość ładowania smarfona ze standardowym wejściem, urządzeń Apple, a nawet aparatów fotograficznych.

Niewątpliwą zaletą modelu ML0606 jest jego cena. Za opisane wyżej udogodnienia przyjdzie nam zapłacić, zaledwie 39zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...