Godfire: Rise of Prometheus za darmo na platformę Android

Od czwartku (4.12) zupełnie za darmo można wreszcie pobierać najnowszą produkcję studia Vivid Games. Z tej okazji twórcy zaproponowali fanom kilka wartych uwagi dodatków.

Podobną drogę przeszła poprzednia mobilna gra polskiego studia – „Real Boxing”. Miejmy nadzieję, iż twórcy nie zmienią polityki i niedługo użytkownicy iOS-a, również będą mogli zapoznać się z przygodami Prometeusza, nie wydając przy tym ani złotówki.

Wersja gry na Androida wzbogacona została o kilka dodatkowych elementów:

  • ulepszoną grafikę,
  • usprawnioną sztuczną inteligencję,
  • płynniejsze animacje,
  • poprawiony system walki,
  • nowy tryb rozgrywki „Time Attaca”,
  • system zadań pobocznych,
  • dynamiczną arenę do trybu „Survival” gdzie oprócz standardowych wrogów musimy zwracać większą uwagę, również na „otoczenie”.

To nie koniec atrakcji! Zespół z Bydgoszczy, już pracuje nad wersją dedykowaną urządzeniom wyposażonym w procesory Qualcomm Snapdragon. Nie trzeba być geniuszem, aby zorientować się, iż gra nabierze w związku z tym niespotykanych do tej pory na innych platformach mobilnych „wodotrysków” graficznych.

http://www.youtube.com/watch?v=UrsbnIYJ7H0

„Godfire: Rise of Prometheus”, zupełnie za free pobierzecie ze sklepu Gogle Play. Jeśli chcecie zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat gry zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony „Godfire” oraz lektury naszych wcześniejszych publikacji.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

116 More posts in mobile category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...