SamsungGold750x300

Gold, Gold, Gold, czyli nowy Samsung Galaxy S4 w złotej obudowie. Nowy Gold digger?

Samsung nie obijał się od momentu wydania iPhone’a 5s, który oferowany jest w złotym kolorze, a nawet poszedł o krok dalej i wydał swojego flagowca nie w samej złotej, ale w złoto-różowej i złoto-brązowej obudowie.

SamsungGold750x300

Jak śpiewają Kanye West i Jamie Foxx w swojej piosence:

She take my money when I’m in need,
Yea she’s a trifflin friend indeed,
Oh she’s a gold digga way over town,
That dig’s on me.

Czyli dosłownie tłumacząc: Ona zabiera mi moje pieniądze, kiedy jestem w potrzebie, Tak, jest podstępnym przyjacielem, Panienką lecącą na szmal w tym mieście, Ona wyciąga kasę ode mnie.

7rzvXDWH08W4GzBWSuVM

Nie wydaje Wam się, że te słowa idealnie pasują do tych wszystkich „złotych” telefonów? Producenci chyba nie mają już normalnych pomysłów jak przyciągnąć do siebie klientów, więc teraz będą sprzedawać świecidełka dla „sroczek” z funkcjami smartfona.

Samsung wyczuł, że pierwszy rzut złotych iPhone’ów się wysprzedał, a następną dostawę zaplanowano dopiero na październik, więc wypuścił swojego flagowca w kolorze szlachetnego kruszcu. Dowiedzieliśmy się, że Koreańczycy zapowiedzieli swojego „gold diggera” na razie tylko na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale patrząc na ilość szejków-milionerów w tym krajów to może być niezły popyt.

 

A niżej wrzucamy Wam teledysk „Gold Digger” Kanye Westa i Jamie Foxxa jako metaforę do obskubywania nas z pieniędzy przez producentów technologii mobilnej.

http://www.youtube.com/watch?v=6vwNcNOTVzY

 

źródło: engadget

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...