You are here
Samsung pracuje nad nową linią smartfonów – Galaxy F News 

Samsung pracuje nad nową linią smartfonów – Galaxy F

Według jednego z Koreańskich serwisów, Samusng w tajemnicy przygotowuje urządzenia mające zapoczątkować nową linie oznaczoną literą „F”. ETNews twierdzi, że będą to smartfony z najwyższej półki.

GalaxyFFF750x300

Ilość modeli Koreańskiego producenta przytłacza i łatwo się w nich pogubić. Są jednak serie, które można rozpoznać bez problemu. Mowa o liniach Galaxy S oraz Galaxy Note. Niedługo dołączy do nich seria Galaxy F, reprezentująca najbardziej high-endowe słuchawki.

Materiały zastosowany do produkcji nowych urządzeń będą starannie dobierane, w końcu mają reprezentować klasę Premium. To samo tyczy się konfiguracji sprzętowej, dlatego w najnowszych smartfonach z linii „F” powinniśmy dostać nowe ośmiordzeniowe procesory Exynos.

Wobec takiego obrotu sprawy, zastanawiająca jest przyszłość serii S. Dotychczas to właśnie Samsung Galaxy S był reprezentantem najlepszych urządzeń Koreańczyków.

Należy jednak pamiętać, że na tę chwilę nikt oficjalnie nie potwierdził powyższych informacji i podobnie jak to miało miejsce z wieloma przeciekami, ostateczne działania firmy mogą mniej lub bardziej odbiegać od nieoficjalnych danych.

Related posts

Leave a Comment