google750x300

Google Hangouts zintegrowane z SMS? Skądś to znamy…

Sam fakt skupienia w jednym miejscu większości wiadomości jest dobry. Niestety, Google nie było pierwsze. Facebook Messenger od dawna oferuje tę funkcjonalność, co biorąc pod uwagę popularność portalu społecznościowego Zucekerberga, nie daje szans Gigantowi z Redmond na spopularyzowanie integracji Hangouts z SMS.

o6LAV1evpQMZNocLd8U5

Redaktorzy portalu Android Police dysponują zdjęciami przedstawiającymi wcześniej wspomnianą integrację w komunikatorze Hangouts. Nowa funkcja ma działać podobnie do tego, z czym mamy do czynienia w przypadku FB Messenger. Źródło pochodzenia wiadomości (SMS/Hangouts) będzie łatwe do rozróżnienia, dzięki czemu nie mam mowy o pomyłce podczas komunikacji.

Osoby, którym nie przypadnie do gustu nowa funkcja, nie będą zmuszone do korzystania z niej. W prosty sposób będzie można wyłączyć integracje ze skrzynką SMS i przywrócić stary „porządek”.

Google stara się na wiele sposobów spopularyzować swój komunikator. Niestety, z mizernym skutkiem. Czy nowa funkcja Hangouts coś zmieni? Podzielcie się z nami opinią.

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...