You are here
Pakiet Office trafi na iPada! Jest tylko jedno ale… News 

Pakiet Office trafi na iPada! Jest tylko jedno ale…

Mamy potwierdzone informacje, że Microsoft przygotowuje pakiet na tablet Apple’a. Jednak nie wszystko jest takie kolorowe, jakie być powinno. Nie dość, że Office pojawi się później niż dotykowa wersja na Windows, to jeszcze będzie niepełna.

ipad office mini i slideshow

Informacje o pakiecie Office na iPada pojawiają się regularnie w sieci od 2 lat. Kilka miesięcy temu oprogramowania jedynie doczekał się iPhone, a o tablecie z logiem nadgryzionego jabłka jakby zapomniano.

W końcu przyszedł czas i na niego. Na sympozjum Gartner ITXpo Steve Gartner powiedział, że firma jest w trakcie przygotowań pakietu Office na iPada, jednakże nie nastąpi to szybko. Najpierw udostępnią wariant Modern UI pakietu dla Windows, a dopiero potem zagości w iPadach. Dodał także, że oprogramowanie będzie niepełne i na pewno zabraknie w nim Outlooka.

Z tych informacji na pewno ucieszą się właściciele iPadów, którym brakuje oprogramowania do pracy, jednak pozostaje nad zadać pytanie, jak długo będą musieli czekać na ten pakiet? Te informacje nie zostały podane i wydaje się, jakoby jeszcze długo miały pozostać tajemnicą. Warto też się zastanowić, czy ludzie zadowolą się wybrakowanym Officem?

 

źródło: ZDNet

Related posts

Leave a Comment