IO2016Google750x300

Google I/O 2016 – rejestracja rusza w najbliższy wtorek

Nie tak dawno informowałem o dacie tegorocznej imprezy Google I/O, a dziś mogę dodatkowo podzielić się z wami dokładnym terminem rozpoczęcia rejestracji do uczestnictwa w ów wydarzeniu. Sprawdźmy, od kiedy i kto będzie mógł ubiegać się o bilety na tytułowy event.

IO2016Google750x300

Czym jest Google I/O? To cykliczna impreza organizowana od 2008 roku, skupiająca deweloperów, dziennikarzy oraz osoby powiązane z branżą nowych technologii. Nazwa I/O to skrót od In/Out i co ważne nie jest ona przypadkowa. Podczas konferencji Google informuje o tym jakie usługi lub produkty „wejdą” do portfolio firmy, a jakie będą musiały ją opuścić.

Google I/O jest też miejscem premier każdej kolejnej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Androida. Nie oznacza to jednak, iż event jest poświęcony tylko i wyłącznie zielonemu robotowi. Poza nowościami w OS-ie gigant z Mountain View zapoznaje uczestników z nowościami w innych usługach (Chrome, Chrome OS, API Google, Web Toolkit, App Engine), a niekiedy pokazuje również urządzenia. W tym roku będzie zapewne podobnie, gdyż jeśli wierzyć sieciowym doniesieniom podczas otwierającego wydarzenie Keynote zobaczymy nowego Androida N oraz Autonomiczny samochód Google. Czy to wszystko? Szczerze wątpię, ale poczekajmy do czasu rozpoczęcia I/O.

IO2016GoogleNOWE

Jesteście zainteresowani uczestnictwem? Cóż, będzie naprawdę ciężko, gdyż event cieszy się niewyobrażalną popularnością. Nie zraża was to? Świetnie – na oficjalnej stronie wydarzenia ruszył zegar odliczający czas do konferencji, ale najistotniejsze jest to, że pojawiła się tam data rejestracji – 8 marca. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość, doczekać wspomnianego dnia i dokonać zapisu. Nie jest to jednak gwarancją otrzymania biletów, gdyż potrzeba do tego jeszcze odrobiny szczęścia. Dlaczego? Otóż Google dokona losowania wybierając uczestników z puli rejestracyjnej. To nie wszystko, jeśli zaliczycie się do grona szczęśliwców, będziecie musieli prezydować kwotę 900 dolarów. Całkiem sporo i nie do końca rozumiem taką wycenę.

Naturalnie, aby uczestniczyć w Google I/O 2016 nie trzeba wybierać się do Stanów Zjednoczonych. Wszystko począwszy od Keynote na poszczególnych panelach skończywszy będzie transmitowane na żywo i co ważne – bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Źródło: Google.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...