You are here
Google Maps wzbogacone o punkty pośrednie – nareszcie! News 

Google Maps wzbogacone o punkty pośrednie – nareszcie!

Mapy gigant z Mountain View właśnie stały się lepsze. Usprawniono jeden z najważniejszych elementów usługi, czyli nawigację.

Google Maps

Doceniam firmę za to, że coraz czas inwestuje w rozwój tego, jakby nie patrzeć świetnego produktu, z którego zresztą namiętnie korzystam. Nie wyobrażam sobie wybrać się w dłuższą trasę bez nawigacji Google. Właściwie ta wielokrotnie ratowała mnie w przypadku zatorów drogowych, proponując genialne objazdy. Twórcy Map nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i wpadli na kolejny pomysł, którego realizacja znacząco ułatwi nawigowanie po trasie.

Punkty pośrednie

Pomyślcie ile razy wybieraliście się na „dłuższą” wycieczkę, której celem było zwiedzenie przynajmniej kilku, jeśli nie kilkunastu miejsc. Chcieliście użyć do planowania Google Maps? Ok – można było przecież zapisać jako ulubione każdy punkt i nawigować od miejsca do miejsca. Nie miało to jednak nic wspólnego z wygodą. Użytkownicy domagali się wręcz dodania możliwości zaplanowania odwiedzenia kilku punktów na trasie.

Google Maps

Jak widać „modły” zostały wysłuchane, a nadchodząca aktualizacja ma załatać braki. Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy, którzy mieli już okazję korzystać z nowych Map w wersji 9.31.2. Kiedy update zawita do pozostałych?

Odpowiedź nie jest prosta – Google zwykł rozsyłać aktualizację falami i jak mniemam, tym razem będzie podobnie.

Źródło: Android Police

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment