Google Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL mogą się podobać

Google szykuje nie jedno, a dwa urządzenia w wersji Lite. Za sprawą najnowszych informacji udało nam się dowiedzieć o Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL nieco więcej. Nie zabrakło również grafik, które ukazują urządzenia w 360 stopniach.

Pixel 3 Lite

Nie tak dawno Google zdecydowało się zaprezentować dwóch następców ubiegłorocznych smartfonów z serii Pixel. Modele 3 oraz 3 XL wyglądają ciekawe, mogą pochwalić się świetnymi możliwościami fotograficznymi oraz ponadprzeciętną wydajnością. Niestety, u nas w Europie są one zwyczajnie drogie. W zasadzie niewiele odróżnia je w tej kwestii od smartfonów Apple. Jeśli myśleliście o kupnie Pixela 3 lub 3 XL, ale nie pozwalają wam na to względy finansowe, możecie wstrzymać oddech. Google przygotowuje aż dwie tańsze alternatywy.

Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL

O tym, że gigant z Mountain View po cichu szykuje premierę Pixela 3 w wersji Lite, mówi się od kilku tygodni. Niemniej, dopiero ostatnie doniesienia cechuje wysoki stopnień prawdopodobieństwa. Teraz na światło dzienne wyszły grafiki pozwalające nam zapoznać się ze stylistyczną stroną urządzenia oraz jego specyfikacją techniczną.

Obydwa smartfony wyglądem nawiązują do Pixeli 3, co jest sprawą oczywistą. Zamiast wysokiej jakości materiałów znajdziemy tutaj jednak nieco mniej efektowne i przyjemne w dotyku tworzywo sztuczne lub jak kto woli — jego bardziej ordynarne określenie, czyli plastik. Chcąc stworzyć średniopółkowca z zacięciem premium, Google nie mogło postąpić inaczej. Z wyglądem możecie zapoznać się na poniższym renderze.

Co w środku?

W Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL zabranie gniazda na microSD, co przy pamięci na dane użytkownika wynoszącej zaledwie 32 GB nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jestem przekonany, że przestrzeń ta zapełni się wyjątkowo szybko. Mniejsze z urządzeń otrzyma 5,5-calowy ekran, procesor Qualcomm Snapdragon 670 oraz 3 GB RAM. Większy wariant to już 6-calowy wyświetlacz oraz procesor Qualcomm Snapdragon 710. Aparaty to odpowiednio 12 Mpix kamery główne oraz 8 Mpix kamerki do selfie.

Źródło: 91mobiles

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...