You are here
Wiemy jak będzie wyglądał Google Pixel – oficjalne (prawie) rendery News 

Wiemy jak będzie wyglądał Google Pixel – oficjalne (prawie) rendery

Evan Blass, znany także jako @evleaks opublikował na Twitterze grafikę prezentującą przedni panel konstrukcji nadchodzącego Google Pixel, choć nie to nie wszystko.

Google Pixel 750x300

Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć kim jest Pan Blass? To niemożliwie wiarygodne źródło wielu przecieków ze świata technologi użytkowej. Właściwie nie pamiętam sytuacji, w której informacja podana przez wspomnianego jegomościa nie znalazłaby odzwierciedlenia w rzeczywistości. Z tego też powodu, dzisiejszy news możemy uznać za oficjalne (prawie) stanowisko Google.

Google Pixel – render zdradza więcej niż myślisz

Jak nie trudno zgadnąć, grafika udostępniona przez @evleaks pokazuje nam przednią cześć konstrukcji Pixela. Zasadniczo jest to właściwie potwierdzenie dotychczasowych przecieków – sprzęt jest estetyczny, elegancki i z pewnością przypadnie do gustu znacznej liczbie userów.

Render skrywa jednak coś więcej. Wystarczy przyjrzeć się uważne ekranowi startowemu. Nie sposób nie zauważyć okrągłych ikon, które mają zastąpić dotychczasowe. Launcher również prezentuje się zgoła inaczej, co akurat uważam za duży plus, gdyż wspomnianemu elementowi należało się solidne odświeżenie.

Zaskoczyła mnie również zmiana wyglądu przycisków nawigacyjnych, które choć wzorowane dostępnym do tej pory designem prezentują się ciekawiej.

Premiera jest już blisko

Dzień, w którym Google odniesie się oficjalnie do wszystkich przecieków zbliża się wielkimi krokami. Od premiery dzieli nas zaledwie tydzień, gdyż ta została zaplanowana na 4 października. Mówi się o tym, że Pixele nie będą jedynymi urządzeniami wtedy zaprezentowanymi, ba – możliwe, że będziemy świadkami narodzin zupełnie nowej platformy. Mam tu na myśli projekt Andromeda, o którym przeczytacie w osobnym wpisie. Wspomnę tylko, że ma być on połączeniem Androida i Chrome OS, a więc Windowsie – strzeż się.

Źródło: Twitter (@evleaks), 9to5Google

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment