Google Pixel w opcji ze średniej półki?

Prawdę mówiąc informacja przekazana przez redaktorów Android Police nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. O średniopółkowych wariantach smartfonów Google Pixel mówiło się już od dawna. Najnowsze doniesienia pokazują, że wspomniane urządzenia mogą faktycznie powstawać.

Google Pixel

Jeszcze przed premierą trzeciej odsłony smartfonów z serii Google Pixel w sieci pojawiały się nieśmiałe spekulacje, traktujące o potencjalnym wprowadzeniu nieco tańszego lub tańszych przedstawicieli serii. Niestety, na prezentacji nie poznaliśmy żadnych szczegółów, przez co gros obserwatorów rynku straciła nadzieję na ich powstanie. Teraz na światło dzienne wyszła kwestia, która ponownie rozbudzi w nas nadzieję na przystępne cenowo Pixele.

Niedrogi Google Pixel coraz bliżej

Oczywiście nie możemy traktować doniesień redaktorów Android Police za pewnik, ale analiza kodu aktualizacji ARCore pozwoliła odnaleźć informację o zgodności z dwoma nieistniejącymi jeszcze smartfonami. Chodzi o Bonito i Sargo. Dlaczego informacja wydaje się prawdopodobna? Otóż Google zwykł określać nazwy kodowe nadchodzących smartfonów “rybnymi” dopiskami, a Bonito i Sargo są właśnie takimi.

Z kolei inne doniesienia sugerują, iż smartfon z nazwą kodową Bonito otrzyma średniopółkowy układ Qualcomm Snapdragon 710. Wszystko zdaje się więc kleić w jedną spójną całość. Sam jestem niezwykle ciekawy rozwoju sytuacji, gdyż tani lub jak kto woli — średniopółkowy Google Pixel może stać się hitem.

Jeśli nie chcecie czekać na premierę średniaka od Google, sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego Vipelektrogadzet.

Źródło: AndroidPolice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...