YT-music-750x300

Google szykuje dla nas kolejną usługę – YouTube Music Key

Według redaktorów serwisu Android Police gigant z Mountain View w niedalekiej przyszłości rozszerzy portfolio swoich usług o kolejny produkt, a właściwie dwa…

YT-music-750x300

Amerykański koncern posiada w swojej ofercie usługę streamingu muzyki – Google Play Music, która to w niedługim czasie ma zostać zastąpiona Google Music Key. Niestety, na chwilę obecną o produkcie nie wiadomo zbyt wiele. Ciekawiej wygląda sprawa zupełnie nowej usługi abonamentowej bazującej na YouTube.

YouTube Music Key, bo najprawdopodobniej taką nazwę przyjmie wytwór giganta, będzie oferować odpłatne korzystanie z zasobów muzycznych YouTube. Mówimy tu nie tylko o teledyskach. User otrzyma również dostęp do ścieżki audio wszystkich filmów zamieszczonych na YT. Dodatkowym bonusem dla osób decydujących się na abonament będzie to, iż nie zobaczą już reklam.

Nieoficjalnie mówi się też o tym, że wspomniane usługi zostaną połączone, a co za tym idzie subskrybenci za niecałe 10 dolarów otrzymają dostęp do znacznie większych zasobów. Należy jednak pamiętać, że puki co są to tylko plotki, a na oficjalne stanowisko Google przyjdzie nam poczekać.

Źródło: AndroidPolice

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...