You are here
Gra Hello Neighbor uczy, jak uciec przed psychopatycznym sąsiadem Gry mobile 

Gra Hello Neighbor uczy, jak uciec przed psychopatycznym sąsiadem

Nie tak dawno studio tinyBuild zapowiedziało wprowadzenie do oferty mobilnej gry Hello Neighbor. Od wczoraj możemy już cieszyć się rozgrywką, w której rządzi sztuczna inteligencja.

Hello Neighbor

Ten tydzień użytkownicy smartfonów i tabletów z iOS na pokładzie mogą uznać za wyjątkowo szczęśliwy. Ledwo co w App Store zadebiutował gorący Asphalt 9: Legends, a już możemy szykować miejsce na pobranie kolejnego, możliwe, że równie ciekawego, tytułu.

Hello Neighbor dla iOS

Naszym protagonistą okazuje się młody chłopak, który zainteresował się dziwnymi dźwiękami wydobywającymi się z domostwa sąsiada. Rzeczony jegomość okazał się psychopatą, który atakuje nas, kiedy tylko próbujemy się do niego zbliżyć.

Jak łatwo zgadnąć, kontakt z sąsiadem zawsze, ale to zawsze — kończy się naszą śmiercią. Musimy więc sprytnie unikać “pojmania”, do czego możemy wykorzystywać przeróżne przedmioty znajdujące się na podwórku naszego wroga. Przyjemną przerwę pomiędzy ucieczką a skrywaniem się, stanowią zagadki.

Sztuczna inteligencja

Gra byłaby banalnie prosta, w momencie poznania przez nas schematów działań sąsiada. Problem w tym, że naszym wrogiem w Hello Neighbor steruje SI. Sztuczna inteligencja uczy się naszych zachowań i wykorzystuje je do skuteczniejszej walki z nami. Po kilkunastu minutach zabawy dało się to już wyraźniej odczuć.

Gra jest dostępna za darmo, prawie. Otóż za darmo pobierzemy tylko pierwszy epizod Hello Neighbor. Za następne będziemy musieli płacić w systemie mikropłatności.

Źródło

Related posts

Leave a Comment