Bum Simulator, czyli symulator menela od polskiego wydawcy

Rzadko zajmuje się grami innymi niż te tworzone z myślą o urządzeniach mobilnych. Nie mogłem jednak odpuścić produkcji firmy PlayWay i studia Alleyway Games, która zapowiada się nad wyraz ciekawie i przezabawnie. Głównym bohaterem, którego losami będziemy sterować okazuje się menel, lub jak kto woli — bezdomny alkoholik przemierzający ulice amerykańskiego miasteczka.

symulator menela

Pomysł na symulator losu zwykłego, a może raczej niezwykłego człowieka, nie jest nowy. W zasadzie można by powiedzieć, że jest to nieco oklepany temat, ale przyznajcie, prowadzenie życia wirtualnego menela wprowadza do kategorii powiew świeżości. Gra zawita na PC-ty już na początku października bieżącego roku. Sprawdźmy, co twórcy przygotowali dla graczy.

Bum Simulator — pić albo nie pić, oto jest pytanie

Wszystko zaczyna się w chwili, w której nasz bohater traci niemalże wszystko i staje się bezdomnym fanem niskobudżetowych napojów wyskokowych. Menel, bo nim w istocie jest, będzie błąkał się po ulicach jednego z amerykańskich miast, w którym przyjdzie mu żyć i zmagać się z codziennością. Los naszego protagonisty nie będzie jednak usłany różami. Zewsząd czaić się będą problemy, z którymi bohater będzie musiał sobie poradzić. Jak?

Odpowiedź zależy od ścieżki, jaką obierze gracz. Możemy kontynuować słodko-gorzki scenariusz, w którym naszym głównym zadaniem będzie popijanie trunków, budowanie kartonowych legowisk oraz ucieknie przed policją. Z drugiej strony możemy również starać się podnieść z kolan i poprowadzić tytułowego Menela w sposób umożliwiający mu powrót do społeczeństwa.

Co istotne, gra będzie oferowała polską ścieżkę z napisami. Pozostaje nam czekać na jej oficjalny debiut.

Źródło: PlayWay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...