You are here
Gra The Walking Dead: Our World wylądowała na iOS Gry mobile 

Gra The Walking Dead: Our World wylądowała na iOS

Zgodnie z przewidywaniami, gra The Walking Dead: Our World trafiła do sklepu Apple App Store. Choć pomysł wydaje się kuszący, nie jestem pewny tego, czy możemy liczyć na sukces zbliżony do Pokemon Go. Niemniej, z tytułem warto się zapoznać.

The Walking Dead

Jestem fanem gier, ale wyłącznie mobilnych. Chciałbym moc zagłębiać się w światy stworzone przez konsolowych oraz PC-równych twórców, jednak nie pozwala mi na to czas. Stad moje zamiłowanie do branży gier mobilnych. Większość tytułów to niewymagające mocnego zaangażowania produkcje, które mogę ogrywać „przy okazji”. Muszę przyznać, że na The Walking Dead czekałem wyjątkowo. Od wczoraj próbuję przekonać się o tym, czy było warto.

The Walking Dead: Our World dostępne za darmo

Swojego czasu byłem wręcz zafascynowany serialem The Walking Dead osadzonym w świecie zawładnięty przez hordy nieumarłych lub jak kto woli — zombiaki. Jako fan uniwersum starałem się ograć tytuły nawiązujące do tegoż świata, ale stwierdzam ze smutkiem, że żadnemu z ich nie udało się mnie wciągnąć. Oklepane systemy rozgrywki, zbytnia ingerencja w działania gracza oraz nieco komiksowy klimat do mnie nie przemawiały. Co innego “Our: World”…

The Walking Dead: Our World to gra zbliżona mechanizmem do Pokemon Go i to, samo w sobie, może zachęcić wielu graczy do zabawy. Tak przynajmniej było w moim przypadku. W grze przemierzamy nasze najbliższe okolice (na podstawie mapy) i zaliczamy przeróżne zadania. Łatwiejsze i trudniejsze, ale oparte o aktualną lokalizację. Poza eksploracją terenu, będziemy musieli oczywiście strzelać do zombiaków, wykorzystując technologię AR.

Zainteresowani? Nie czekajcie, tylko pobierzcie The Walking Dead: Our World.

Related posts

Leave a Comment