Anno 1602

Grałeś w Anno 1602? Jeśli nie, teraz jest ku temu świetna okazja

Ekonomiczno-strategiczna seria ma już 20 lat. Z okazji “urodzin” studio Ubisoft postanowiło udostępnić Anno 1602 za darmo. To idealnym moment, aby poznać klasyka gatunku.

Anno 1602

Uwielbiam powroty do przeszłości. Uruchamianie leciwych tytułów, przy których spędziłem wiele godzin, nocy, a czasami nawet tygodni, przywołuje na myśl wspomnienia. Właśnie dlatego uważam, że warto wrócić do Anno 1602 i po raz kolejny poczuć klimat tytułowej produkcji. Cześć z was nie miała zapewne okazji ogrania Anno. Tym bardziej zachęcam do pobrania gry, za którą nie zapłacicie ani grosza.

Anno 1602 za darmo do 23 grudnia

Studio Ubisoft zrobiło nam miły prezent. Udając się pod TEN adres możecie “nabyć” grę Anno 1602, nie ponosząc jakichkolwiek kosztów. Nie zastanawiałbym się za specjalnie, nad tym, czy warto. Produkcja to klasyka segmentu ekonomiczno-strategicznego, która zbierała pozytywne recenzje oraz opinie fanów. Osobiście uważam, że jest to jedna z produkcji, w którą nie wypada nie grać.

Jako że Anno 1602 oferowane jest za darmo, możecie przypisać grę do swojego konta i poczekać na właściwy moment do jej ogrania. Kto wie, może zachęci was to do spróbowania nowszych gier serii.

Źródło: Ubisoft

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...