Gry erotyczne zapewniają doznania nie tylko psychiczne…

Która nacja ma najbardziej ekscentrycznych obywateli? Nie Polska, Rosja, a Japonia. Koszulki z wizerunkiem młodego Adolfa Hiltlera, białe truskawki, dietetyczna woda, zabawka dla dzieci „rozjechany kot”, to tylko niektóre z rzeczy, jakie uda nam się zobaczyć, w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nasi „skośnoocy” przyjaciele wpadli na kolejny oryginalny pomysł i do jednej z gier erotycznych stworzyli wymyślny gadżet dla mężczyzn. Do produkcji, w której zadaniem naszym jest stworzenie dziewczyny, aby uprawiać z nią wirtualny seks, dodali kontroler służący do zaspokajania męskich potrzeb, a obsługiwany „Panem Wacławem”.

Ju-C Air jest bezprzewodowym urządzeniem zakładanym na prącie, które jak nietrudno zgadnąć służy do wiadomych celów. Technologia, w której wykonany jest kontroler pozwala na odczytywanie w czasie rzeczywistym szybkości ruchów i ich głębokości, a te przenoszone są następnie do gry Custom Maid 3D. Dzięki takiemu działaniu wirtualne postacie reagują na wykonywane przez gracza czynności.

Jeśli ktoś czuje się niekomfortowo używając w rozgrywce dolnych partii ciała, twórcy wyposażyli sprzęt w grzybek analogowy, guzik akcji oraz umieszczone po lewej i prawej stronie przyciski.

Za cenę około 300 dolarów, można dodatkowo zwiększyć wrażenia wizualne, zaopatrując się w gogle Oculus Rift. Konstruktorzy kontrolera wydali specjalną łatkę, na ten moment w wersji beta, która pozwoli na prawie taką samą interakcję z mangowymi bohaterkami, jakby były żywymi dziewczynami.

http://www.youtube.com/watch?v=5AJKl5mHJyw

Całe szczęście, że do gry nie zaimplementowano trybu wieloosobowego. Wyobrażacie sobie granie, w taki tytuł na rodzinnej imprezie?

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...