You are here
Gry generacji – najlepsze przeceny w PlayStation Store Gry konsole 

Gry generacji – najlepsze przeceny w PlayStation Store

Wprawdzie obecna generacja konsoli od Sony ma przed sobą jeszcze kilka dużych premier, to nie da się zaprzeczyć, że wszyscy czekają już na PlayStation 5. Zanim to jednak nastąpi, warto sprawdzić gry generacji, która dalej króluje. Sony przygotowało promocje na swoje najważniejsze tytuły, które można teraz kupić w PlayStation Store w sensownych cenach.

Gry generacji
Fot. Sony PlayStation Store

Trudno byłoby wybrać najlepszą grę obecnej generacji na PlayStation 4, ale wśród pewniaków na pewno wymienilibyśmy God of War czy Red Dead Redemption 2. Sony zdaje się myśleć podobnie, bo przygotowało wyjątkową promocję na tytuły, które pojawiły się na ich konsoli i nie mówimy tutaj tylko o produkcjach ekskluzywnych. W ofercie znajdziemy także gry multiplatformowe, które warto mieć w swojej kolekcji.

Gry generacji na PlayStation 4

Promocja Gry generacji, która dostępna jest obecnie na PlayStation Store pokazuje, że powoli zbliżamy się do nieuchronnego końca pewnego okresu. Czeka nas jeszcze kilka dużych premier, a wśród nich wyczekiwane Death Stranding i The Last of Us 2, ale tak naprawdę, większość developerów „celuje” już w PlayStation 5. Dobra wiadomość jest taka, że nowa konsola ma wspierać kompatybilność wsteczną, więc produkcje, które już mamy na półce lub na cyfrowym koncie, będą działały także na nowej konsoli.

Warto więc skorzystać z promocji Gry generacji i uzupełnić kolekcję swoich tytułów o nowe gry, nawet jeżeli zagramy w nie dopiero za jakiś czas. Niektóre ceny są naprawdę zachęcające, choć oczywiście nie tak, jak w przypadku produkcji używanych, które da się znaleźć na Allegro czy OLX. Wybraliśmy dla was kilka tytułów, które warto kupić w nowej promocji na PlayStation Store. Oto one.

Days Gone

Zanim pojawi się The Last Of Us 2 warto dać szansę produkcji od Bend Studios. Wprawdzie mamy tutaj zupełnie inny klimat, niż w dziele Naughty Dog, ale dalej poruszamy się po zniszczonym przez apokalipsę zombie (tutaj Świrusów) świecie. Wprawdzie gra cierpiała na sporo niedoróbek w momencie premiery, ale wypuszczane regularnie łatki sprawiły, że dziś gra się w tytuł zupełnie inaczej, niż na początku. Warto także dodać, że twórcy regularni dodają do produkcji nowe wyzwania, więc gracze nie mają powodów do narzekań i z całą pewnością nie będą się nudzić. W promocji Gry Generacji za Days Gone zapłacimy 169 złotych, a w wersji Deluxe 209 złotych.

Tomb Raider

Pierwsza część z odświeżonej trylogii może i nie przypomina oryginalnych Tomb Raider’ów, ale dawała bardzo dużo satysfakcji. Bliżej jej do serii Uncharted, ale mimo wszystko kilkanaście godzin czystej rozrywki gracze mają zapewnione. I teraz ta właśnie część została przeceniona na 24,80 złotych. W tej cenie to żal nie skorzystać. Druga odsłona kosztuje w tej samej promocji 37,35, a za ostatnią, czyli Shadow of The Tomb Raider zapłacimy 108, 57 złotych.

Spider-Man

Kolejny z dużych tytułów, który przyciągnął przed konsole miliony graczy. Nam przygody „pajączka” bardzo się podobały, choć dało się w nich znaleźć kilka irytujących rzeczy. Mimo wszystko to doskonała zabawa, bo nawet poruszanie się po mieście na pajęczynach sprawia, że nie chce się odchodzić od konsoli. Podstawowa wersja gry kosztuje w PlayStation Store 124 złote, a cały zestaw trzech DLC będzie teraz kosztował graczy 49 złotych.

Co jeszcze w promocji?

Gry generacji to jeszcze takie tytuły, jak wspomniane we wstępie Red Dead Redemption 2, które kosztuje teraz 145 złotych, a w wersji Special Edition 169 złotych. W promocji znalazł się także Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Gra roku za 59 złotych czy Bloodborne za 54 złote. Warto także zwrócić uwagę na Kolekcję Uncharted, czyli trzy pierwsze części gry od Naughty Dog, bo za nie także zapłacimy obecnie 54 złote. Wszystkie promocje znajdziecie wchodząc pod ten adres.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Store / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment