You are here
Orange świętuje awans Polaków do Mistrzostw Europy — darmowe GB artykuły News 

Orange świętuje awans Polaków do Mistrzostw Europy — darmowe GB

Pomarańczowi postanowili uczcić wczorajszy awans Polaków do Mistrzostw Europy w piłce nożnej w charakterystyczny dla siebie sposób. Tak, chodzi o darmowe gigabajty. Tym razem jest ich aż 10 GB i dotyczą zarówno klientów ofert abonamentowych, jak i tych „na kartę”.

awans Polaków do Mistrzostw Europy
fot. Orange

Stało się! Polacy w meczu z Macedonią Północną odnieśli sukces, kończąc zmagania wynikiem 2:0. Oznacza to awans Polaków do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. To ważny dzień dla fanów rzeczonego sportu, ale nie tylko oni mogą cieszyć się z wygranej „naszych”. Dzięki akcji Orange, którą telekom cyklicznie serwuje swoim klientom, abonenci sieci oraz użytkownicy ofert na kartę mogą zgarnąć za darmo aż 10 GB internetu do wykorzystania.

Awans Polaków do Mistrzostw Europy i darmowe GB od Orange

Nie mogę powiedzieć, abym należał do specjalnych entuzjastów piłki kopanej. Niemniej, cieszą mnie każde sukcesy reprezentacji. Wszak, to właśnie Ci sportowcy przedstawiają Polskę na arenie międzynarodowej, co, rzecz jasna, cenię. Wczorajszy sukces dla niektórych może być jednak podwójną wygraną. Dla kogo? Mowa o klientach sieci Orange, zarówno abonamentowych, jak i prepaidowych. Do rzeczy.

Orange postanowiło, jak przy okazji większości zmagań reprezentacji, uraczyć swoich klientów darmowym pakietem gigabajtów. Pomarańczowi tym razem oferują ich aż 10. Pakiet będzie można wykorzystać przez trzy dni od daty aktywacji. Samej aktywacji należy dokonać najpóźniej do dzisiejszego wieczora, uściślając — 24 godziny od publikacji posta na Facebooku (link w źródle). Skoro wiemy już, co takiego zaoferował nam Orange, sprawdźmy, jak aktywować tytułowy pakiet.

Aby zgarnąć darmowe gigabajty, należy wysłać SMS-a o treści AWANS pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł). W moim przypadku uruchomienie pakietu trwało niecałą minutę. Jeśli należycie do grona klientów sieci, pospieszcie się i aktywujcie pakiet. Głupio byłoby nie skorzystać z oferty.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment