GTA 5 dla Androida – to kwestia tygodni!

Rockstar Games nie przestaje zadziwiać w kwestii wsparcia mobilnych platform. Użytkownicy smartfonów od pewnego czasu mogą cieszyć się tytułami takimi jak GTA 3, GTA VC oraz GTA SA, lecz to nie wszystko. Za sprawą anonimowych przecieków dowiedzieliśmy się, że studio planuje wydanie najnowszej odsłony GTA z numerem 5 na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida. Premiera może odbyć się jeszcze w tym miesiącu.

DodaćDoTegoLOGOandroid750x300

Sprawa jest o tyle zaskakująca, że  GTA 5 w wersji na komputery osobiste jest jeszcze jedną wielką niewiadomą. Kto by pomyślał, że twórcy jednej z najlepiej sprzedających się gier wyróżnią użytkowników platformy Android właśnie w ten sposób.

Z drugiej jednak strony prawdopodobne działania Rockstar Games zdają się mieć sens. Android jako najpopularniejszy system mobilny posiada niewyobrażalną liczbę użytkowników, z których znaczna część jest zainteresowana rozrywką w wydaniu zaawansowanych gier 3D. Możliwe, że firma zobaczyła w tym potencjał i zamierza mocniej skupić się na platformach mobilnych.

Obecnie czekamy na zajęcie przez Rockstar Games oficjalnego stanowiska w opisywanej sprawie. Kiedy takowe się pojawi, poinformujemy was pierwsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...