GTA 5 – z datą premiery na PC, PS4 oraz Xbox One

Użytkownicy PC-tów mogą odetchnąć z ulgą… Studio Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, iż najnowsza produkcja z serii Grand Theft Auto ukaże się na komputerach osobistych. „Gwiazdy Rocka” nie zapomnieli także o posiadaczach next-genów i GTA 5 zadebiutuje również na konsolach Sony oraz Microsoftu.

Sama informacja raczej nikogo nie zaskoczyła. Do tej pory każda nowa odsłona GTA wcześniej, czy później trafiała na „pieca”. Od premiery gry na Xboxa 360 i PS3 minął już prawie rok i przez ten czas pojawiło się wiele plotek na temat wersji powstającej na komputery osobiste. W końcu premiera produkcji na PC oficjalnie została potwierdzona, przez samych twórców, tej kontrowersyjnej serii gier.
 
Użytkownicy PC-tów, PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymają wszystkie wydane do tej pory aktualizacje, jak również dodatkową zawartość w postaci: nowych pojazdów, uzbrojenia oraz przedmiotów do zebrania. Aby jednak ją odblokować, wymagane jest konto Social Club i SEN oraz/bądź Xbox Live. Zmiany na jakie natkną się użytkownicy wyżej wspomnianych platform sprzętowych prezentują się następująco:
  • ulepszona grafika,
  • poprawione efekty pogodowe,
  • zwiększony arsenał broni,
  • nowe pojazdy,
  • dodatkowe misje,
  • zagęszczony ruch uliczny,
  • zwiększenie roślinności oraz zwierzyny na terenach zamiejskich,
  • 100 nowych utworów muzycznych.

Oczywiście każda z wersji wzbogacona zostanie o wszystkie wydane do tej pory aktualizacje.

http://www.youtube.com/watch?v=mzHTUpe_b0Q

Odświeżone zostanie również GTA Online. Maksymalna liczba graczy na serwerze zwiększy się do 30. Do tej pory jednocześnie bawić się mogło do 16 graczy. Rockstar Games zapowiedziało, iż fani będą mogli bez przeszkód przenosić swoje postępy z GTA Online do nowej edycji produkcji.

http://www.youtube.com/watch?v=E6k7GWidOZ4

Najwcześniej w piątą odsłonę Grand Theft Auto zagrają posiadacze PlayStation 4 i Xbox One (18 listopada br.). Wersja przeznaczona na komputery osobiste zadebiutuje na rynku 27 stycznia 2015 roku.

Źródło: Rockstar Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...