actual 1425415163

GTA Online Heists Update, czyli Napady, ale nie tylko…

Czekaliśmy, czekaliśmy, naprawdę długo czekaliśmy, ale w końcu nadszedł pełen radości dzień premiery aktualizacji GTA zawierającej tryb Heist, lub spolszczając – Napad. Weźcie wiec urlopy, zasiądźcie do swych Xboxów i PS-ów, obdzwońcie znajomych i grajcie!

actual 1425415163

Po bardzo długim roku oczekiwania, nareszcie gracze na całym świecie mogą cieszyć się rozgrywaniem fabularnych kooperacyjnych misji wraz ze swoimi znajomymi. Do zrealizowania mamy pięć złodziejskich scenariuszy, z czego każdy podzielony jest na kilka zadań, wymagających wykonania konkretnych czynności oraz kładących szczególny nacisk na współpracę pomiędzy członkami drużyny.

actual 1425415202

Wraz ze znanym i szeroko opisywanym, również przez nasza redakcję, trybem Heist, w nowej aktualizacji skupiającej się głównie na polepszeniu GTA Online wprowadzono szereg innych zmian oraz nowych form rozrywki. Poza napadami wśród nowych trybów zabawy znajdziemy: Come Out To Play, Siege Mentality oraz Hasta La Vista.

http://www.youtube.com/watch?v=OpxVV6ovsCA

W pierwszym z nich drużyna złożona z trzech graczy posiadających po jednym życiu ma za zadanie uciec pieszo przeciwnikom, którzy ograniczeni są do poruszania się w pojazdach i używania wyłącznie strzelb. Drugi tryb zakłada obronę określonej lokalizacji przez czterech graczy przeciwstawiających się atakowi sześciu napastników. Obrońcy znowu mają po jednym życiu, a atakujący ograniczeni są do korzystania z obrzynów. Ostatnia forma rozgrywki nazwana Hasta La Vista w oczywisty sposób nawiązująca do Terminatora. Jest pewną formą dziwnego wyścigu pomiędzy rowerami i ciężarówkami. By wygrać, choć jeden gracz z drużyny cyklistów musi dojechać do mety – zadaniem truckerów jest niedopuszczenie do tego.

actual 1425415212

Wśród nowości zawartych w tym bezpłatnym rozszerzeniu znajdziemy również dodatkowe pojazdy. Będą to między innymi: Lamapadati Casco, Dinka Enduro, Vapid Guardian, HVY Insurgent, Karin Technical oraz Principe Lectro.

http://www.youtube.com/watch?v=KDbFRoBysY0

Wraz z dodatkowymi trybami rozgrywki, dla GTA Online wprowadzono oczywiście możliwość zdobycia nowych osiągnięć. Lista achievementów prezentuje się następująco:

Standardowe (łącznie 150 punktów):

  • Shot Caller (10 punktów) – zainwestuj zarobione pieniądze, by przeprowadzić Napad;
  • Four Way (10 punktów) – jako przywódca Napadu rozdysponuj łup po równo pomiędzy graczy (po 25%);
  • Live a Little (50 punktów) – wydaj $8,000,000 na pojazdy zawarte w aktualizacji;
  • Can’t Touch This (30 punktów) – wykonaj Finałowy Napad bez straty punktów życia;
  • Mastermind (50 punktów) – zdobądź 25 platynowych medali w Napadach;

Ukryte (łącznie 100 punktów):

  • Be Prepared (10 punktów) – wykonaj zadanie wprowadzające do Napadu;
  • In the Name of Science (30 punktów) – jako przywódca bądź członek napadu wykonaj zadania The Humane Labs Raid i Series A Funding;
  • Dead Presidents (30 punktów) – jako przywódca bądź członek napadu wykonaj zadania The Fleeca Job i The Pacific Standard Job;
  • Parole Day (30 punktów) – jako przywódca bądź członek napadu wykonaj zadanie The Prison Break.

actual 1425415224
Rozszerzenie dla konsoli poprzedniej generacji, czyli PlayStatnion 3 i Xbox 360 waży 1.2 GB, a dla aktualnej, to znaczy PS4 oraz Xbox One, około 4.8 GB. Niestety, jak to zwykle bywa, w przypadku aktualizacji tak popularnych tytułów i tym razem możecie doświadczyć problemów z jej pobraniem wynikających z dużej liczby jednoczesnych prób połączeń z serwerami producenta.

http://www.youtube.com/watch?v=up1QBPDMW7s

Źródło: rockstargames.comxboxachievements.com

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...