GTASAs750x300

GTA San Andreas nareszcie w Windows Phone Store.

Sam fakt pojawienia się produkcji dla systemu Windows Phone 8 jest świetną informacją. Niestety, w GTA SA nie zagrają wszyscy, gdyż lista kompatybilnych urządzeń jest bardzo uboga.

GTASAs750x300

***PLEASE NOTE: Grand Theft Auto: San Andreas is only supported on the following devices: Nokia Lumia: 1520, 1320, 822, 820, 810, HTC: 8XT.***  – taki komunikat wita nas po odwiedzeniu zakładki z tytułową grą od studia Rockstar.

23,99 zł – tyle przyjdzie nam zapłacić za ponad 70 godzin genialnej rozgrywki. Naturalnie GTA SA w wersji na urządzenia mobilne zostało odpowiednio podrasowane. Ulepszona grafika, dokładniejsze modele aut oraz osób, a ponadto system sterowania przystosowany do obsługi dotykowej. To wszystko czeka na posiadaczy smartfonów pracujących pod kontrolą Windows Phone 8, wyposażonych w co najmniej 1GB RAM oraz 2.5 GB pamięci na „dysku”. Przynajmniej w teorii.

Praktyka pokazuje coś zupełnie innego, gdyż lista urządzeń pozwalających na pobranie i uruchomienie gry prezentuje się ubogo. Największym zaskoczeniem jest brak wsparcia dla takich słuchawek jak Nokia Lumia 920 oraz 925. Te nie nalezą do leciwych i z pewnością ich hardware powinien bez większego problemu „uciągnąć” produkcję.

Obecnie jedynie posiadacze Lumii 1520, 1320, 822, 810 oraz HTC 8XT mogą cieszyć się GTA SA w mobilnej odsłonie. Pozostali mogą mieć jedynie nadzieję, że wydawca zdecyduje się na rozszerzenie listy urządzeń kompatybilnych o kolejne modele.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...