You are here
Samsung Electronics podjął współpracę z kolejną firmą odzieżową News 

Samsung Electronics podjął współpracę z kolejną firmą odzieżową

Stosunkowo nowym sposobem zwiększenia popularności danej marki jest nietypowa współpraca z innymi firmami. Samsung Electronics postawił na branżę odzieżową.

Po całkiem owocnej współpracy z marką Moschino oraz Hexa by Kuho kwestią czasu było połączenie sił z kolejna firmą z branży odzieżowej. Tym razem przez południowokoreański koncern wyróżniony został projektant Juun.J. Podczas Paryskiego Tygodnia Mody Męskiej mogliśmy zapoznać się z efektami tej kolaboracji, na którym to Juun.J pokazał akcesoria dla właścicieli najnowocześniejszych tabletów Samsunga.

Uczestnicy pokazu zapoznali się z dwoma luksusowymi, skórzanymi etui ochronnymi dedykowanymi najnowszym produktom południowo-koreańskiego producenta, a mianowicie: GALAXY NotePRO (12.2) i GALAXY Note 10.1 (2014). Nawiązanie porozumienia z Samsungiem dla koreańskiego projektanta było jasnym sygnałem wysłanym światu, że firmy odzieżowe mogą być poważnym partnerem biznesowym dla przedsiębiorstw zajmujących się nowymi technologiami.

Akcesoria Juun.J, jak wcześniej wspominaliśmy przeznaczone są dla Galaxy NotePRO (12.2), tabletu pozwalającego nie tylko pełniej cieszyć się rozrywką, ale i wydajniej pracować, dzięki zastosowaniu wyświetlacza o zadziwiającej jakości oraz rozbudowanym funkcjom multimedialnym. Na uwagę zasługuje również całkiem ciekawy design urządzenia, którego istotnym elementem jest gładka i smukła ramka. Drugim produktem, które otrzymało dedykowane etui jest Galaxy Note 10.1 (2014), sprzęt umożliwiający wykonywanie kilku zadań jednocześnie (tzw. wielozadaniowość) – edytowanie tekstów, czatowanie, oglądanie filmów czy tworzenie szkiców projektów nie stanowi dla niego większego wyzwania.

Pozostaje tylko czekać, aż akcesoria Juun.J zawitają do naszego kraju.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Related posts

Leave a Comment