gtavps4x1

GTA V nowej generacji

Szczęśliwi posiadacze PlayStation 4 i Xbox One w końcu otrzymają dziś tytuł, który w stu procentach wykorzystywał będzie możliwości tych nextgenowych konsoli, a ponadto wart będzie każdej ze 100 godzin gameplayu.

gtavps4x1

Grą tą jest oczywiście Grand Theft Auto V, który dziś ma swoja premierę na najnowszych konsolach ze stajni Sony i Microsoft. Jak przystało na reedycję przeznaczoną na sprzęt nowej generacji, tytuł został wypolerowany, odświeżony, zyskał również wiele dodatkowych opcji.

Najbardziej widoczna jest poprawiona grafika – ulepszono tekstury oraz modele trójwymiarowe, dodano wiele szczegółów i smaczków, dopracowano efekty świetlne, system zniszczeń oraz pogodę. Dodano oczywiście kilka misji i zadań, wychuchano modele samochodów oraz broni.

Najważniejszą zmianą w stosunku do oryginału jest wprowadzenie oficjalnego trybu first person perspective. Możliwość grania w GTA z perspektywy pierwszej osoby dostarcza tyle radości i jest dopracowana w tak drobiazgowy sposób, że tak naprawdę fakt jej istnienia powinien zachęcić was do kupna tej gry.

http://www.youtube.com/watch?v=W1mRh43oSXs

Źródło: gry-online.pl

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...