Harman Kardon Asus Slide

Harman oraz Asus nawiązują współpracę w dziedzinie audio!

„Harman” ogłosił, iż podpisał umowę partnerską z firmą „Asus” w ramach której głośniki amerykańskiej marki staną się podstawowym wyposażeniem nowych utrabooków, notebooków i monitorów tajwańskiego producenta. Pierwsze urządzenia „Asusa”, w których pojawią się podzespoły „Harman Kardon” mają zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Harman Kardon Asus Slide

Firma „Harman” zaczyna coraz odważniej poczynać sobie na rynku nowych technologii. Niedawno świat obiegła sensacyjna wiadomość, iż amerykański koncern będzie odpowiedzialny za tworzenie modułów do modularnego smartfona giganta z Mountain View – „Project Ara”. Teraz dowiedzieliśmy się, że „Harman” podpisał umowę partnerską z „Asusem”, w ramach której głośniki Amerykanów będą od tej chwili podstawowym wyposażeniem ultrabooków, notebooków, laptopów oraz wybranych modeli monitorów tajwańskiego producenta.

Koncern „Harman” to idealny partner dla „Asus”, gdyż obie firmy fascynuje technologia i innowacje – mówi S.Y. Hsu, Vice Dyrektor „Asus Corporate”. – Wyjątkowe brzmienie głośników „Harman Kardon” z pewnością pozwoli naszym produktom osiągnąć kolejny poziom doskonałości i dostarczy niewiarygodnych wrażeń audio użytkownikom naszych komputerów. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pomoże nam znacznie rozwinąć nasz biznes – kontynuuje.

„Harman Kardon” znany jest z tego, że dostarcza konsumentom sprzęt o najwyższej jakości brzmieniu oraz wyjątkowym, pięknym designie. Nawiązanie współpracy z firmą „Asus” pozwoliło Amerykanom zaprojektować głośniki przeznaczone specjalnie do komputerów i monitorów, aby dostarczać najlepszej jakości dźwięk ich użytkownikom.

Harman Asus Screen

– „Asus” posiada bardzo dobrą reputację jako producent wysokiej jakości komputerów i monitorów, a „Harman Kardon” to wyrafinowana i rozpoznawalna marka, która dostarcza wytworne brzmienie i wyjątkowy design. To sprawia, że podjęte partnerstwo jest bardzo obiecujące i dostarczy użytkownikom komputerów najlepsze technologie, piękny wygląd i nadzwyczajne możliwości audio, a to rzadka i cenna kombinacja – mówi Dave Rogers, Senior VP i General Manager odpowiedzialny za Consumer Audio Business w koncernie „Harman”. – Brzmienie to istotny czynnik, jeśli chodzi o elektronikę konsumencką, choć często jest przesłonięty rozwiązaniami video. „Asus” rozumie, że moc i personalizacja brzmienia jest coraz bardziej dostrzegana i słyszana przez konsumentów – dodaje Rogers.

Głównym celem ścisłej współpracy inżynierów koncernu „Harman” oraz marki „Asus” było stworzenie bardziej zachwycającego odsłuchu audio o znakomitej, dynamicznej skali i precyzji. Ich wspólne wysiłki zaowocowało tym, iż użytkownik doświadczy brzmienia spełniającego wysokie standardy „Harman Kardon”.

O tym, czy zapewnienia amerykanów znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, przekonamy się już niebawem, gdyż pierwsze urządzenia tajwańskiego producenta wyposażone w podzespoły koncernu „Harman” mają zadebiutować na światowych rynkach jeszcze w tym roku.

Źródło: Harman Kardon, Chipchick.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...