You are here
Harmonogram aktualizacji EMUI 10 dla smartfonów Huawei i Honor artykuły News 

Harmonogram aktualizacji EMUI 10 dla smartfonów Huawei i Honor

Właśnie poznaliśmy harmonogram aktualizacji smartfonów marki Huawei oraz Honor do EMUI 10. Nowa wersja nakładki trafi łącznie na ponad 30 urządzeń producenta. Sprawdź, kiedy możesz spodziewać się powiadomienia o dostępności update’u.

EMUI 10
Fot. Huawei

EMUI 10 to nadchodząca wersja nakładki Huawei, która ma wprowadzić do systemu istotny powiew świeżości. Firma skupiła się na odchudzeniu oprogramowania i uczynieniu interfejsu przejrzystszym, choć nie są to jedyne zmiany względem wcześniejszych edycji softu. Jeśli zastanawiałeś się nad tym, kiedy i czy w ogóle otrzymasz aktualizację, możesz przestać. Poznaliśmy harmonogram.

EMUI 10 — kiedy i dla kogo?

Choć „dziesiątkę” można już testować w programie beta, oficjalna premiera rynkowa EMUI 10 jest zaplanowana na 19 września. Oznacza to, że nakładka pojawi się w pierwszej kolejności na prezentowanym wtedy smartfonie Mate 30 oraz Mate 30 Pro. W listopadzie aktualizacja zagości na smartfona P30 oraz P30 Pro. Jednak to dopiero początek…

EMUI 10
fot. EMUI 10

W grudniu na update mogą liczyć użytkownicy smartfonów Mate 20 Pro, Mate 20, Mate 20 RS, Mate 20X (4G), Honor 20, Honor View 20 oraz Honor 20 Pro. W marcu 2020 roku aktualizację otrzymają P30 Lite, P20 Series, Mate 10 Series. Pozostałe zgodne urządzenia muszą zaczekać na drugi kwartał przyszłego roku. Niemniej, trzeba przyznać, że lista przedstawia się imponująco.

EMUI 10 wprowadzi do systemu takie nowości jak większa integracja Androida z Windowsem, Tryb GPU Turbo oraz znaczące uproszczenie interfejsu. Więcej o nakładce możecie przeczytać w artykule Bartka, do którego link umieszczam na końcu wpisu. Smartfony marki Huawei oraz Honor kupicie na Vipelektrogadzet.

Źródło: ItHome

Related posts

Leave a Comment