Harry Potter

Harry Potter: Hogwarts Mystery — zostań uczniem Hogwartu

Nie będzie niespodzianką to, że produkcja Harry Potter: Hogwarts Mystery pojawiła się na urządzeniach mobilnych. Stało się to zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, dzięki którym fani uniwersum nastoletniego czarodzieja mogli przygotować się na “wycieczkę” do Hogwartu. Dziś, tytułem mogą rozkoszować się w zasadzie wszyscy użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS.

Harry Potter

Jestem wielkim fanem przygód Harry’ego Pottera, którego poznałem, mając trzynaście lub 14 lat. Okoliczności poznania pierwszej książki z serii były w moim przypadku nietypowe. Probując uciec przed klasówką z matematyki, schowałem się w szkolnej bibliotece. Pani bibliotekarka była osobą miłą i “trzymającą” z uczniami, dlatego też pozwoliła mi zostać w pomieszczeniu przez najbliższe 45 minut. Warunek był jeden — musiałem spędzić ten czas z książką. Padło na Pottera, którego zaproponowała mi bibliotekarka. Tego dnia opuściłem trzy lekcje z rzędu. Tak też poznaliśmy się z młodym czarodziejem.

Biorąc pod uwagę powyższe, moja niecierpliwość spowodowana oczekiwaniami na nowe gry z uniwersum Pottera była czymś naturalnym. Dziś, a w zasadzie wczoraj doczekałem się premiery pierwszej z dwóch produkcji, na które oczekiwałem.

Harry Potter: Hogwarts Mystery oficjalnie

Nie będzie to recenzja gry, gdyż spędziłem z nią zbyt krótki czas. Chciałem jedynie zachęcić was do pobrania nowej produkcji, w której możemy zagłębić się w świat, z którym Harry Potter musiał zmagać się latami. Co dokładnie będziemy robić w Harry Potter: Hogwarts Mystery?

W grze wcielimy się w rolę młodego czarodzieje, który musi odbyć naukę w szkole magii — Hogwarcie. Naszym zadaniem, a w zasadzie zadaniem naszego protagonisty będzie zmaganie się z trudnościami lekcji, zagadek oraz przeciwnikami, którzy będą starali się utrudnić zadania. Gra pozwoli na poznanie znanych fanom uniwersum postaci takich jak Dumbledore, McGonagall czy Pomfrey. To, w jakim kierunku potoczy się rozgrywka, zależy od decyzji jakie podejmie gracz, a więc nie mamy tutaj do czynienia z liniową fabułą.

Grę możecie pobrać za darmo na smartfony z Androidem oraz iOS. Urządzenia zgodnie z Harry Potter: Hogwarts Mystery kupicie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Jam City

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...