iPhone SE 2 ze szklanymi pleckami. Ruszyła produkcja

Zbierając do kupy wszystkie ostatnie doniesienia oraz dodając do nich najnowszą informację opublikowaną przez Bena Geskina, możemy być niemal pewni tego, że Apple pokaże w maju smartfon iPhone SE 2. Sprawdźmy, co dokładnie wiadomo o rzeczonym urządzeniu.

iPhone SE 2

Przecieki, doniesienia oraz analizy “twierdzą” jednogłośnie, że iPhone SE 2 pojawi się na półkach sklepowych jeszcze a maju. Poza danymi o potencjalnej premierze, w sieci pojawiają się konkrety dotyczące specyfikacji, budowy oraz rozwiązań, jakie mają pojawić się w drugiej odsłonie SE. Dzięki Benowi Geskinowi znanemu ze sprawdzalności doniesień wiemy, jak może wyglądać urządzenie.

Szklany iPhone SE 2 bez złącza Jack 3,5 mm

SE 2 nie będzie w stopniu znaczącym odbiegał od designu modelu podstawowego i uważam to za dobrą decyzję Apple. Fani mniejszych smartfonów z logo nadgryzionego jabłka na obudowie cenią sobie dawno obraną stylistykę. Głównymi różnicami względem protoplasty mają być szklane plecki umożliwiające bezprzewodowe ładowanie. Wygląda na to, że Apple na stałe chce przerzucić się na wspomniane rozwiazanie.

Podobnie wygląda kwestia porzucenia złącza audio Jack 3,5 mm, które stosowano w urządzeniach od 6s i SE w dół. Jeśli przewidywania sprawdzą się, firma porzuci na stałe znany od lat “kabel”.

Ben Geskin twierdzi, że produkcja iPhone SE 2 już ruszyła, a co za tym idzie — urządzenie wyposażone w nowy aparat oraz potężny procesor Apple A10 jest już w końcowej fazie przygotowań.

Cicha premiera

Nikt nie mówi o tym wprost, ale spora grupa obserwatorów rynku podejrzewa, że Apple nie zdecyduje się na oficjalną prezentację urządzenia. Jak więc zamierza obwieścić światu rozszerzenie portfolio produktowego o nowość? Możliwe, że firma Tima Cooka ograniczy się do rozesłania notki prasowej.

Źródło: Macotakara, Twitter (Ben Geskin)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...