You are here
Harry Potter: Wizards Unite w Polsce! mobile News 

Harry Potter: Wizards Unite w Polsce!

Zgodnie z obietnicą Niantic gra Harry Potter: Wizards Unite wystartowała w miniony piątek. Jednak mimo globalnego rolloutu, nie na każdym rynku można było pobrać produkcję. Na szczęście firma nie pozostaje bierna i udostępnia tytuł na w kolejnych krajach, w tym w Polsce!

Harry Potter: Wizards Unite
fot. Harry Potter: Wizards Unite

Stało się. Najnowsza produkcja ze stajni Ninantic jest już dostępna do pobrania na urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS. Twórcy przygotowali dla nas niemałą dawką atrakcji, które nie zainteresują chyba wyłącznie „mugoli”.

Mobilny Harry Potter: Wizards Unite

Jak ten czas płynie. Ledwo informowałem was o zbliżającej się rynkowej premierze gry bazującej na schemacie Pokemon Go, ale osadzonej w świecie czarodzieju, a produkcja trafiła już na mój smartfon. Co prawda, dopiero odkrywam możliwości zabawy, jednak już teraz wiem, że będę musiał korzystać z funkcji ograniczania czasu spędzonego w aplikacji. Serio, produkcja wydaje się mocno wciągająca. Wystarczy spojrzeć na jej możliwości.

Zabawa z pewnością będzie przednia. Wykorzystanie mechanizmu rozszerzonej rzeczywistości, za pomocą której wchodzimy w interakcję z magicznymi postaciami oraz przedmiotami zrealizowano po mistrzowsku. Przynajmniej takie odczucia towarzyszą mi w pierwszych minutach zabawy. Możliwość podróżowania po prawdziwej, rzeczywistej mapie okolicy, którą twórcy zaimplementowali do gry, sprawia sporo frajdy. Równie istotna może okazać się współpraca z innymi graczamiprzy rozwiązywaniu zadań.

Grę Harry Potter: Wizards Unite pobierzecie z Google Play Store i Apple App Store. Dla wielu osób ważną informacją może okazać się to, że tytuł w pełni wspiera język polski. Smartfony z godne z wykorzystywaną w grze technologią AR znajdziecie pod TYM adresem.

Różdżki w dłoń!

Related posts

Leave a Comment