Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite wystartuje już w piątek

Ninantic Labs poinformowało na Twitterze o planowanej globalnej premierze gry Harry Potter: Wizards Unite. Jeśli mieliście plany na najbliższy piątek, możecie je odwołać.

Harry Potter: Wizards Unite
fot. Ninantic

Wizards Unite, gra oparta na uniwersum Harry’ego Pottera znanym z książek J.K. Rowling wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Produkcja będzie oparta na podobnym do Pokemon Go schemacie, z tą różnicą, że tytuł będzie znacznie bardziej rozbudowany. Na ile, dowiemy się już w piątek.

Premiera Harry Potter: Wizards Unite

Testy wersji beta tytułowej gry odbywały się w Australii oraz w Nowej Zelandii. Teraz, o czym poinformowali twórcy, Harry Potter: Wizards Unite trafi do szerszego grona użytkowników. Konkretnie rzecz biorąc — gra zostanie udostępniona już 21 czerwca, czyli w najbliższy piątek. Nie wiem jak wy, ale ja czekałem na nią długo.

W teorii światowa premiera oznacza, że gra będzie dostępna w każdym regionie. Sądzę jednak, że Niantic Labs będzie udostępniać produkcję stopniowo. Czy Polska załapie się na pierwszą falę dystrybucji, przekonamy się już w piątek.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....