Harry Potter: Wizards Unite — świat czarodziejów i mugoli już 2019

Gra mobilna przeznaczona na smartfony wykorzystująca uniwersum Harrego Pottera trafi do Apple App Store dopiero w 2019 roku. Na szczęście twórcy już teraz zdecydowali się opublikować wiele mówiący o produkcji Harry Potter: Wizards Unite zwiastun.

Harry Potter: Wizards Unite

Nie wiem jak wy, ale ja po pierwszych informacjach związanych z grą, zacząłem nerwowo wyszukiwać informacji o przewidywanym terminie premiery tego tytułu. Niestety, dziś wiemy już, że gra trafi na smartfony dopiero w 2019 roku, ale myślę, że warto jest na nią czekać. Dowodzi tego intrygujący zwiastun.

Harry Potter: Wizards Unite

Tytułowa pozycja wykorzysta mechanizm znany z Ingress oraz Pokemon Go. Gracz będzie poruszał się po wirtualnej mapie rozlokowanej w „prawdziwym świecie. Na czym dokładnie skupi się rozgrywka?

Odpowiedź nie jest do końca oczywista, ale po zapoznaniu się ze zwiastunem oraz oficjalną stroną gry, możemy co nieco przewidzieć. Zapowiada się na to, że my — gracze staniemy przed ważnym zadaniem zapobiegnięcia tajemniczej katastrofie, która może być następstwem odkrycia przez mugoli świata czarów. Przypadkowe magiczne anomalia występujące w świecie ludzi — to właśnie do takowych miejsc będzie musiał udać się gracz, który, jak sądzę, będzie zbierał we wspomnianych punktach czarodziejskie skille.

Nikt nie powiedział tego wprost, ale niemal pewne jest to, że gra będzie oferowana w systemie freemium. Oznacza to, że nie będziemy musieli za nią płacić, choć w rozgrywce pojawią się mikropłatności. Pozostaje mieć nadzieję, że korzystanie z nich nie będzie niezbędne, co niestety już się zdarzało.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...