You are here
HBO Go na lipiec – trochę gorących nowości na gorące tygodnie felietony 

HBO Go na lipiec – trochę gorących nowości na gorące tygodnie

Rozpoczął się nowy miesiąc, więc oferta HBO Go na lipiec także musiała się pojawić. Co takiego przygotowano dla subskrybentów usługi w naszym kraju i na co warto zwrócić uwagę? Z całą pewnością lipiec będzie doskonałym czasem na to, żeby wrócić do starszych pozycji, a szczególnie tych filmowych. Do czego dokładnie?

HBO Go na lipiec
HBO Go na lipiec

Wakacje to okres, kiedy filmy najlepiej radzą sobie w kinach. Jednak na platformach streamingowych także można natrafić na dużo interesujących treści. Wprawdzie Netflix na lipiec pokazał, że dalej ma na siebie pomysł, bo pojawi się wtedy masa nowości, to HBO Go także nie pozostało mu dłużne. Tutaj trzeba się jednak przyzwyczaić do trochę innego rodzaju dystrybucji treści, bo jeżeli chodzi o seriale, to bardzo rzadko subskrybenci dostają dostęp do wszystkich odcinków od razu. Cóż, to nie oznacza, że powinno się rezygnować z usługi, bo lipiec dostarcza wielu rzeczy, na które warto czekać.

HBO Go na lipiec

Zanim przejdziemy do nowości, które zawitają do oferty HBO Go na lipiec, przyjrzyjmy się temu, co już wystartowało na platformie, czyli ich serialom. Dalej możemy oglądać drugi sezon Wielkich kłamstewek, czyli jednego z większych hitów platformy ostatnich lat. Opowieść o grupce kobiet, które zostały połączone pewną mroczną tajemnicą dalej potrafi trzymać w napięciu, choć w zupełnie innym stopniu, niż miało to miejsce w pierwszy sezonie. Widzowie otrzymali kontynuacje, którą warto znać i przede wszystkim oglądać mimo tego, że napięcie nie jest już tak wyczuwalne, jak w przypadku poprzedniej odsłony. Nowe odcinki pojawiają się regularnie, a wielki finał przewidziany jest na 22 lipca. Nie możemy się doczekać!

Dziesiąty sezon Współczesnej rodziny także zmierza do finału, który widzowie HBO Go będą mogli obejrzeć 14 lipca. Tym, którzy jeszcze nie znają tego serialu przypominamy, że to rodzaj „dokumentu”, gdzie możemy śledzić historię trzech par, które połączone są więzami krwi. To także wyjątkowo zabawny serial, który pomimo wielu lat na antenie, dalej potrafi śmieszyć. Opowieści podręcznej wracają z trzecim sezonem, którego nowe odcinki pojawiają się regularnie na platformie co czwartek. Dystopijna opowieść potrafi przytłoczyć swoim mrokiem i co chyba gorsze, prawdopodobieństwem tego, że taka historia faktycznie mogłaby się wydarzyć. HBO Go na lipiec to także nowe odcinki Euforii, Miasta na wzgórzu oraz Kryptonu i Syren. Innymi słowy, jest w czym wybierać.

Filmy na HBO Go

W lipcu nie zabraknie także nowości filmowych, które mogą spodobać się fanom kina akcji oraz komedii. Ci pierwsi powinni zwrócić uwagę na Życzenie śmierci, czyli nową wersję filmu, gdzie główną rolę dostał Bruce Willis. Produkcja nie odniosła specjalnego sukcesu w kinach, ale do obejrzenia w domu na kanapie nadaje się idealnie. O ile oczywiście nie wymagamy od filmu zbyt dużo. Bruce Willis od dawna nie pojawia się już w produkcjach, które przynoszą ogromne zyski. To odbija się na jego grze aktorskiej, bo widz odnosi wrażenie, że to wszystko „już gdzieś oglądał”. Życzenie śmierci można będzie zobaczyć na HBO Go od 7 lipca.

Tego samego dnia na platformie pojawi się komedia Dusza towarzystwa, gdzie główną rolę gra Mellisa McCarthy. To opowieść o kobiecie, która postanawia wrócić na studia będąc już po 40-tce. To też typowa komedia z McCarthy w roli głównej, więc jeżeli widzieliście już jakąś wcześniej, doskonale wiecie, czego możecie się spodziewać i tym razem. 21 lipca pojawi się film Gentelman z rewolwerem. Robert Redford w roli złodzieja, który niespecjalnie ma ochotę na to, żeby przejść na emeryturę. Historia ponoć oparta jest na faktach, choć zapewne sporo w niej pozmieniano. Nie zabraknie także czegoś dla młodszego odbiorcy, bo 14 lipca do biblioteki serwisu trafi Hotel Transylwania 3. Tym razem bohaterowie udają się na wakacyjny rejs, gdzie czeka na nich sporo przygód. Dzieci powinni być zachwycone.

Trochę klasyki od HBO

W ofercie HBO Go na lipiec nie mogło zabraknąć klasycznych filmów. Od dziś na platformie będzie można oglądać Top Gun, czyli jeden z największych hitów lat osiemdziesiątych. Historia o rywalizacji pomiędzy pilotami myśliwców może dziś wydawać się lekko przaśna. Dalej doskonale da się przy niej spędzić czas. 12 lipca na platformie pojawi się Dziecko Rosemary, czyli horror w reżyserii Romana Polańskiego. Obraz został wręcz obsypany nagrodami, a po dziś dzień potrafi przerazić, choć tak naprawdę nie pokazano w nim niczego strasznego. Zło czai się bowiem poza kadrem.

W lipcu będziemy mogli zobaczyć jeszcze Grand Budapest Hotel, czyli zwariowaną historię o pracownikach pewnego hotelu, która jest przepięknie zmontowana oraz nakręcona. Wielbiciele Johna Travolty także nie powinni narzekać, bo na HBO Go pojawi się Gorączka sobotniej nocy. Lipiec będzie więc obfitował w filmy, które warto znać.

Nowe smartfony oraz laptopy, które pozwolą wam oglądać HBO Go, gdziekolwiek zechcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: HBO / Informacja prasowa / IMDB / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment