Galaxy Fold

Szef Samsunga o Galaxy Fold. „To było żenujące”

DJ Koh, CEO Samsunga w wywiadzie dla Independent stwierdził, że premiera Galaxy Fold i jego przedsprzedaż była czymś „żenującym”. Samokrytyki na takim poziomie zwyczajnie się nie spodziewałem.

Galaxy Fold
fot. Samsung

Podczas gdy wielu obserwatorów rynku kpiło z porażki Samsunga związanej z falstartem przedsprzedaży składanego smartfona Galaxy Fold, mnie było producenta zwyczajnie szkoda. Teraz kiedy prezes DJ Koh przyznał się do błędu, używając mocno akcentującego stanowisko stwierdzenia „to było żenujące”, moje uczucie współczucia pogłębiło się.

„To było żenujące” — samokrytyka Galaxy Fold

Podczas ostatniego wywiadu dla Independent DJ Koh, CEO Samsunga, wypowiedział mocne słowa pod adresem jednego z tworzonych przez firmę projektów:

To było żenujące. Przepchnąłem projekt, zanim był gotowy

Takiego poziomu samokrytyki zwyczajnie się nie spodziewałem i muszę przyznać, że CEO Samsunga tymi słowami zyskał w moich oczach wiele. Jak sądzę, nie tylko w moich, gdyż w świecie nowych technologii tak oczywiste przyznanie się do porażki nie jest często spotykanym zjawiskiem.

Sprawa dotyczy oczywiście pierwszego składanego smartfona w ofercie firmy, modelu Galaxy Fold. Choć przedsprzedaż urządzeń wystartowała już dawno, żaden z klientów nie otrzymał jeszcze swojego egzemplarza. Wszystkiemu winne okazały się wady urządzenia. Co ciekawe, nie zostały one wykryte przez producenta, a przez pierwszych recenzentów, którzy otrzymali sprzęt do testów. 

Jak wiadomo, nie doczekaliśmy się pełnych recenzji Galaxy Fold, gdyż sample wróciły do firmy z powodu wad mechanizmu składania ekranu, o samym wyświetlaczu nie wspomnę. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Co dalej?

W tej chwili testujemy przeszło 2000 urządzeń pod wieloma aspektami. Określiliśmy już wszystkie problemy, również te, o których nie wiedzieliśmy. Dzięki naszym recenzentom trwają już testy wersji dla klienta końcowego. — tak widzi sprawę sam Samsung

Oznacza to, że składany Galaxy Fold może faktycznie trafić niebawem do sklepów. Tak się składa, że już 7 sierpniaodbędzie się premiera modelu Galaxy Note 10, podczas to której Koreańczycy mogą ogłosić wielki powrót Folda.

Smartfon pracujące pod kontrolą Androida oraz iPhone’y znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: IndependentAndroid Police

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....