Home front

Homefront: The Revolution wzbogaca się o nowy tryb współpracy – Resistance Mode

„Homefront: The Revolution” – druga odsłona strzelaniny FPS wydanej w 2011 roku doczeka się całkiem nowego trybu współpracy dla czterech osób. Jako pierwsi dodatek przetestują posiadacze konsoli „Xbox One”, którzy uzyskają dostęp do zamkniętej bety rozpoczynającej się 11 lutego.

Home front

Markę po „Kaos Studios”, które było odpowiedzialne za prace nad pierwowzorem, przejęła ekipa „Dambuster Studios”. Pierwsza odsłona „Homefront” na półkach sklepowych wylądowała w 2011 roku i chociaż nie zachwyciła krytyków, wśród graczy cieszyła się sporą popularnością. Po upadku pierwotnego wydawcy „THQ” prawa do marki wykupił „Crytek”, a ostatecznie trafiły one do „Deep Silver”, co umożliwiło rozpoczęcie prac nad drugą częścią gry.

Akcja „Homefront: The Revolution” rozpoczyna się cztery lata po wybuchu hipotetycznego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. W Ameryce tworzy się coraz więcej ognisk ruchu oporu, których celem jest wszczęcie rewolucji przeciwko koreańskiemu agresorowi. Naszym zadaniem jest walka z siłami KPA podczas fabularnych misji w okupowanej Filadelfii. Wraz z postępami w grze odblokujemy nowe umiejętności, zdobędziemy schematy broni, unikalne wyposażenie oraz sprzęt bojowy, aby dozbroić siebie i współtowarzyszy. Gracze będą musieli pokonać długą drogę od nowicjusza do weterana, wykonując misje w rozległym, otwartym świecie.

http://www.youtube.com/watch?v=mCVdWHW1kp0

„Homefront: The Revolution” to najambitniejszy projekt naszego zespołu komentuje Hasit Zala, Game Director studia „Dambuster Studios”. Jako dodatek do epickiej 30-godzinnej kampanii dla jednego gracza chcemy udostępnić Resistance Mode” z 12 misjami, do których gracze będą chcieli wielokrotnie wracać. W przeciągu roku od premiery mamy nadzieję udostępnić kolejnych 20 misji. Aby dać graczom pewność, że zawsze znajdą chętnych do gry, wszystkie misje w Resistance Mode będą udostępniane za darmo – dodaje.

Według zapewnień Hasita Zaly tytuł ma być wspierany jeszcze długo po jego premierze, dzięki czemu możemy liczyć na duże darmowe aktualizacje zawartości. Jeśli chcecie na własnej skórze sprawdzić, czy warto czekać na produkcję, już wkrótce będziecie mieli ku temu okazję. 11 lutego startuje bowiem zamknięta beta, która potrwa do 14 lutego. Akcja skierowana jest wyłącznie do posiadaczy najnowszej konsoli „Microsoftu”. Ilość miejsc jest ograniczona, a jedynym sposobem na to, aby się załapać do bety, jest zdobycie „Xbox One Beta Token”. W ciągu najbliższych tygodni „Deep Silver” oraz „Xbox” uruchomią różne promocje, w których do wygrania będą właśnie wspomniane Tokeny. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do rejestrowania się na oficjalnej stronie „Homefront”, gdyż właśnie w ten sposób mamy największe szanse na otrzymanie dostępu do bety. Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy mogą zostać zaproszeni do udziału w przedpremierowej rozgrywce „Resistance Mode” podczas nadchodzących testów (w piątek, 29 stycznia oraz 5 lutego na Xbox One).

http://www.youtube.com/watch?v=rn-BWixiV9Q

„Homefront: The Resistance” na półkach sklepowych pojawi się 20 maja 2016 roku i dostępne będzie na następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...