Honor szykuje smartwatcha – czy S1 rozkręci rynek wearables?

Rynek „sprytnych” zegarków stanął w miejscu i aby ruszył z miejsca potrzeba prawdziwego kopa – zarówno wizerunkowego, jak i cenowego. Czy Hornor – submarka Huawei podoła temu wyzwaniu?

Honor S1 750x300

Ja już wspomniałem segment urządzeń ubieralnych ma miejmy nadzieję chwilowy problem. Co smutne zarówno twórca platformy – Google, jak i producenci sprzętu nie mają do końca pomysłu, jak poprawić ten stan. Nie mniej jednak coś zaczyna się ruszać. Pierwszy krok może należeć do HTC, które szykuje naprawdę „konkretny” zegarek, drugi zaś wyjdzie od chińskiego Honora.

Honor S1 – podwójna premiera

Na 18 października firma zaplanowała premierę smartfona Honor 6X. Okazuje się jednak, że „gwiazdą” eventu może okazać się zupełnie inny sprzęt. Jaki? inteligentny zegarek.

Honor S1

Patrząc przez pryzmat tego, czym jest Honor, śmiem twierdzić, iż nadchodzące urządzenie będzie cechować się idealnym stosunkiem ceny do jakości. Co tu mówić – uważam, że S1-ka będzie relatywnie tania i w tym może tkwić jego siła. Sprytne zegarki nie są sprzętem pierwszej potrzeby, a co za tym idzie – liczba osób gotowych wydać na niego „sporą” gotówkę jest skromna. Jeśli cena nie byłaby wysoka, zaś sam gadżet okazałby się elegancki i sprawnie działający, sukces byłby murowany.

Czy Huawei S1 faktycznie okaże się hitem? Przekonamy się już niedługo. Premiera w najbliższy wtorek.

Źródło: AndroidPure

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...