HTC Desire 830 kolejnym klockiem Tajwańczyków?

Seria Desire od HTC ma grono swoich oddanych użytkowników i nie zamierza ich zawieść. Oto HTC Desire 830.

HTCDesire830

Każdy kto się spodziewał, że po wypuszczeniu HTC 10 producent porzuci słuchawki mniej „ekscytujące”, był w wielkim błędzie. I choć nowy flagowiec ma szansę wyciągnąć producenta z dołka zapomnienia i sprawić, że klienci znowu zaczną wymieniać nazwę HTC jednym tchem razem z największymi konkurentami, to budżetowce nie znikną z jego portfolio. I bardzo dobrze.

Ostatnie targi w Barcelonie nie przyniosły chluby HTC. Pokazano kilka średniaków, które co ciekawe, miały gorszą specyfikację niż poprzednie modele z serii Desire. Pozostał pewien niesmak i dopiero ostatnia premiera urządzenia z wyższej półki zdołała go zniwelować. Wygląda na to, że HTC odrobiło lekcje i tym razem wypuści budżetowca odrobinę lepszego, choć niestety nie pozbawionego wad swoich poprzedników.

HTCDesire830 1

Desire 830 zdaje się, że będzie powielał błędy, które dla niektórych użytkowników są nie do zaakceptowania. Przy rozmiarze wyświetlacza, który ma mieć przekątną 5,46 cala (rozdzielczość FullHD) słuchawka będzie miała dość duże ramki wokoło, a na dodatek znane już paski na dole i górze, pod którymi ukryte będą najprawdopodobniej głośniki. Sprawia to, że mimo akceptowalnego, choć sporego ekranu, cały telefon staje się dość sporym klockiem. Tym samym Desire 830 wpisuje się w trend, którym podążały średniaki z trzema cyframi w nazwie.

Użytkowanie takiego smartfona może być odrobinę utrudnione, ale można się do tego przyzwyczaić. Sam korzystam z Desire 820 i przyznaję, łatwo nie było przesiąść się na taką kolubrynę, ale po kilku tygodniach nie tylko się przyzwyczaiłem, ale jestem zachwyconym tym, co oferuje średniaczek. Cieszy mnie więc to, że Desire 830 może być godnym następcą. Pod maską znajdzie się bowiem MediaTek 6753 oraz 3 GB RAM i 32 GB ROM. Więcej informacji o specyfikacji jeszcze nie ma, a i te pochodzą z przecieków. Oficjalna specyfikacja może odbiegać od tej opisanej powyżej, ale nie sądzę, żeby były to duże zmiany. Liczę tylko na to, że aparat zostanie potraktowany lepiej niż w 820. Design przeboleję o ile cena nie przekroczy pewnego, akceptowalnego pułapu.

Źródło: GSMArena
Fot: jw.

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...