htc750x300

HTC M8 Ace, czyli mniejsza wersja flagowca na zdjęciu

Od premiery HTC One M8 upłynęło, zaledwie kilka dni, a w sieci już zaczęły pojawiać się informacje o wersji mini obecnego flagowca. Po odsianiu mniej wiarygodnych danych zostało tylko jedno, za to niezawodne źródło przecieków – @evleaks, który tradycyjnie już za pośrednictwem konta na Twitterze opublikował tajemniczą grafikę.

htc750x300

Obraz, bo ciężko nazwać grafikę zdjęciem przedstawiać ma nadchodzące urządzenie tajwańskiego producenta. Po uważnym zapoznaniu się z materiałem dostrzeżemy pewne podobieństwa do modelu One M8, choć znajdziemy tutaj kilka różnic.

Nowa, mniejsza wersja flagowca HTC (red. zakładamy, że takową będzie) zostanie pozbawiona głośnika znanego z One M8. Patrząc na grafikę nie można oprzeć się wrażeniu „chropowatości” tworzywa okalającego wyświetlacz.

Dobrą wiadomością jest to, że mimo „zamglenia” możemy zauważyć, że urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszej nakładki systemowej HTC Sense 6.

Niestety, na tym kończą się informacje o nowym modelu. Użytkownik @evleaks przyzwyczaił nas do tego, że pod umieszczoną we wpisie grafiką dodawał krótką notkę sugerującą przypuszczalną specyfikację. Tym razem takowej nie znajdziemy.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...