HTCM8WpSlide

HTC One M8 pracujący pod kontrolą Windows Phone? To niemal pewne…

Już za czasów pierwszego HTC One (M7), mówiło się o tym, że Tajwańczycy pracują nad wersją tegoż urządzenia, wyposażoną w system od Microsoftu, czyli Windows Phone. Tak się jednak nie stało, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby to M8 stał się „podkładką” pod WP. Potwierdzają to ostatnie grafiki znalezione na serwerach amerykańskiej sieci Verizon.

HTCM8WpSlide

HTC był jednym z producentów, którzy zdecydowali się „zaufać” platformie Windows Phone, jeszcze w wersji 7. Raczkujący system, choć dokładano wszelkich starań – nie zdobył początkowo zbyt dużej popularności. Sytuacja uległa poprawie, kiedy to Microsoft zaprezentował WP8, a teraz WP8.1, które znacząco zwiększają możliwości OS.

Niestety, na smartfonach 8S oraz 8X portfolio urządzeń z mobilnymi kafelkami się kończy. Pojawiały się co prawda przecieki na temat prac nad nowymi słuchawkami, lecz te w ekspresywnym tempie były dementowane. W przypadku przecieku na temat M8 w wersji z WP8.1 może być inaczej…

41pSFJgWojbX3NYHgheP

Render prezentujący wspomniany telefon pojawił się na serwerach amerykańskiej sieci komórkowej Verizon. Nie jest to oficjalna grafika prasowa, jednak pozwala sądzić, że HTC One M8 z Windows Phone nie jest tylko wymysłem sfrustrowanych użytkowników kafelków, którzy marzą o spopularyzowaniu ich ukochanego systemu.

Czy bylibyście zainteresowani nabyciem odpowiednika flagowca od HTC, pracującego pod kontrolą systemu od Microsoftu?

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...