HTC One w kolorze oceanu

Od jakiegoś czasu chodziły pogłoski o nowych kolorach flagowego modelu One. Kolor czerwony jest już pewniakiem, a teraz tajwański producent potwierdził, że na rynek trafi także smartfon w kolorze niebieskim.

aallinhtconeblue-580x410-187300

W internecie można już znaleźć zdjęcia nowej wersji modelu One (zdjęcie powyżej). Na rynku ma się pojawić już pod koniec tego roku, tuż przed świętami. Co ciekawe, w tym samym kolorze i w tym samym czasie ma pojawić się także HTC One Mini.

HTC bardzo poważnie wzięło się do serca to, że nie jest już najlepszym producentem słuchawek i chce zacząć odzyskiwać swoją pozycję na rynku. Patrząc na wojującego Samsunga, który zgarnął prawie cały mobilny świat, będzie to bardzo nierówna walka, ale kto wie? Wszystko się może zdarzyć. Przecież jeszcze kilka lat temu nikt by nie powiedział, że to właśnie Koreańczycy będą królować na rynku smartfonów.

My trzymamy kciuki za HTC, bo One i One Mini to naprawdę mocni konkurenci, którzy zdobywają coraz większe grono fanów, a wersje kolorystyczne bardzo im w tym pomagają. Tak trzymać HTC!

 

źródło: engadget

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...