Tizen 3.0 UI na Galaxy S4

Wczoraj na blogu Tizen Indonesia pojawił się ciekawy wpis, do którego załączone zostały zdjęcia. Mają one przedstawiać najnowszy build mobilnego systemu operacyjnego TizenOS w wersji 3.0.

TIZEN 3

Do zaprezentowania kilku elementów nowego interfejsu użyto flagowego modelu Samsunga, czyli Galaxy S4. Trzeba przyznać, że system delikatnie mówiąc kopiuje rozwiązania konkurencji.

Zegar, który możemy oglądać na ekranie blokady, jest tym samym, który pojawił się w Androidzie 4.2.2. Podobnie jest w przypadku powiadomień.

Tizen-3.0-fot.-tizenindonesia.blogspot.co-.uk--188700

Jednak konsumenci nie żyją samym Androidem. Osoby, na co dzień korzystające ze smartfonów pracujących pod kontrolą Windows Phone, również powinni dostrzec zauważalne podobieństwo do platformy systemowej Microsoftu. Co prawda, nie znajdziemy tutaj aktywnych kafelków, jednak interfejs Tizena jest dość „kanciasty”. Szczególnie widać to na przykładzie ekranu wybierania numeru oraz odtwarzacza muzycznego.

Tizen-3.0-fot.-tizenindonesia.blogspot.co-.uk2--188700

Niestety, oprócz kilku zdjęć i zdawkowych informacji dotyczących interfejsu, nie podano żadnych konkretnych wiadomości. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji, gdyż, jak zapowiada Samsung, urządzenia pracujące pod kontrolą nowego systemu powinny zostać zaprezentowane w drugim kwartale przyszłego roku.

 

Źródło: Youtube, Tizen Indonesia

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...